Overwatch 2 yönetmeni oyunun kötü eşleştirme sistemine sahip olduğunu kabul etti

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 13, 2023 Yorum Yok

 
Blizzard Entertainment tarafından oyunculara sunulan rekabetçi grup tabanlı nişancı oyunu Overwatch 2’nin yönetmeni Aaron Keller, oyunun Üzücü bir eşleştirme sistemine sahip olduğunu söyledi ve bu durumu kabul etti. Bu sistem üzerinde tekrardan düşüneceklerini ve problemlerin düzeltileceğini de belirtti.
 
Aaron Keller Türlü açıklamalarda bulundu
 
 
Renkli bir sanat tarzına ve karakterlere sahip olan Overwatch 2’de oyuncular iki kadro halinde Çeşitli modlara giriş yapabiliyor ve Aka gayretlere atılabiliyor. Her bir oyuncu farklı Ira seçerek onların özelliklerinden ve marifetlerinden faydalanabiliyor. Grup içi irtibat ve uyum ne kadar güzel olursa o derecede başarılı olabiliyorsunuz.
 
Overwatch 2, öteki rekabetçi çevrimiçi oyunlarda olduğu üzere kendine has eşleştirme sistemini kullanıyor ve yönetmen Aaron Keller bu sistemin pek de hakikat bir biçimde işlemediğini belirtiyor. Keller bu kapsamda ek olarak şunları söylüyor: “Eşleştirme sistemi üzerinden tekrardan çalışıyoruz ve maksadımız bu sistemi güzel hale getirmek.” 
 
Oyunda bildiğiniz üzere oyuncuların hünerlerine – derecesine nazaran bir eşleştirme Laf konusu. Fakat bu sistem dahilinde Türlü tutarsızlıklar bulunuyor ve bu durumda oyunculara güç durumlar yaşatıyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir