One Piece Odyssey için Yeni Hikaye Genişletmesi 25 Mayıs’ta Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 11, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Bandai Namco ve geliştirici ILCA, One Piece Odyssey kıssası indirilebilir içeriği “Reunion of Memories”in 25 Mayıs’ta yayınlanacağını duyurdu.
 
Yeni ek paket hikaye kısmını daha da genişletecek ve oyunculara daha Çok hikaye içeriğini sunacak. Bu kapsamda yayınlanacak olan Reunion of Memories isimli DLC’nin açıklaması ise şu biçimde:
“Adı çıkmış korsanlar, Waford adasında ve anılarından oluşan bir dünya olan Memoria’da geçirdikleri inanılmaz maceraların akabinde dinlenmeye karar verdi. Dinlenme seyahatine başlamadan evvelki nihayet gece bir Tebrik yaparken tanıdık birisini andıran ve Siyah giysiler (kapüşonlu) içinde bir kız geldi. Elinde dikkate değer Siyah bir küp tutuyordu… O kimdi..
Kızın elindeki bu küp çıkış anahtarıydı ve birçok kapıyı bu küp açabilecekti. Anılar dünyası artık eskisi üzere değildi ve Luffy ve arkadaşları Geri dönmenin bir yolunu bulması gerekecekti. Tabi Evvel şu gizli gizemi çözmeleri lazım.”
 
Ek olarak genişletme için yeni bir tanıtım görüntüsü yayınlandı. Görüntüde, küpün gizemi çözülmeye çalışıyor. Bu esnada farklı karakterlerle yesyeni yerlerden geçeceği görüntüleniyor. 
 
Tanıtım videosu
 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir