Nordisk Games, Supermassive Games’i Satın Aldığını Duyurdu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Kopenhag merkezli Nordisk Games, The Dark Pictures Anthology ve The Quarry geliştiricisi Supermassive Games’i satın aldığını duyurdu. Nordisk Games daha Evvel Marka 2021’de şirketin yüzde 30,7’lik payını satın almıştı. Artık ise şirketin tamamına sahip olacak.
 
Supermassive Games CEO’su Pete Samuels bir basın açıklamasında şunları söyledi: “Nordisk Games’teki takımla birlikte yakın bir halde çalışmaya başladığımızdLahza bu yanne bir yıldLahza Çok müddet geçti. Getirdikleri tecrübe ve uzmanlık ile daha Aka bir işlere adım attık. Nordisk ailesinin bir modülü olmaktLahza mutluyuz. Burada Supermassive stüdyosundaki herkes ismine konuşabilirim. Bu iştirakin bizi götüreceği yer konusunda heyecanlıyım.” 
 
Nordisk Games, önde gelen Nordic medya kümesi Egmont’un bir kesimi olLahza Nordisk Sinema’ya ilişkin. Avalanche Studios Group’un yanı Dizi Star Stable Entertainment, Flashbulb Games, Nitro Games ve MercurySteam’deki çoğunluk ve azınlık paylarına de sahip. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir