Hellpoint’in Xbox Series Sürümü Ertelendi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Eki 31, 2022 Yorum Yok

 
Yayıncı tinyBuild ve geliştirici Cradle Games, Hellpoint’in Xbox Series konsol sürümünŞöhret daha Evvel planlanLahza 12 Temmuz çıkış tarihinden bir ila iki hafta daha ileriye ertelendiğini duyurdu. PlayStation 5 sürümü şu anda mevcut.
 
Ekip erteleme hakkında şunları söyledi: “Hellpoint’in Xbox Series sürümünü bir iki hafta ertelemek durumunda kaldık. Xbox Series sürümü, teknik sebeplerden Dolayı biraz gecikecek. Bu sürümü bir ila iki hafta içinde piyasaya sürmeyi umuyoruz. Yeni duyurularımızı bekleyin.
 
Bu gecikme “Blue Sun” isimli ek paketin oynanmasına Mani olmayacak. Xbox Series konsolu sahibiyseniz, geriye dönük uyumluluk yahut Microsoft Smarka Delivery özelliğini kullanarBeyaz eklentiyi şu anda oynayabilirsiniz. Ayrıyeten Xbox One’daki Hellpoint oyun kayıtları Xbox Series ile uyumlu olacak. “
 
Hellpoint şu anda PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Switch, Steam, Epic Games Store ve GOG üzerinden PC  ve Stadia için mevcut. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir