Moss ve Moss: Book II PlayStation VR2’ye Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Aksiyon macera bulmaca serisi Moss ve Moss: Book II PlayStation VR2 platformuna geliyor. Geliştirici Polyarc tarafından oyunculara sunulacak olan bu yapım 22 Şubat 2023’te PSVR2’ye iç olacak. PS VR2 birebir tarihte piyasaya sürülecek. 
 
PS VR2 platformuna yeni oyunlar iç oluyor
 
 
 
Sony Interactive Entertainment tarafından yeni jenerasyon bir başlık olarak 22 Şubat 2023 tarihinde piyasaya sürülecek olan PlayStation VR2, birçok oyunu ve özelliği kullanıcılara sunacak. Bu kapsamda PS VR2 oyun alanı, PS VR2 Sense denetleyicileri ve yerleşik kameralar kullanılarak özelleştirilebilecek, yayın özelliği sayesinde konsola bir PS5 HD Kamera bağlayarak kendinizi kayıt altına alabilecek ve daha fazlasını yapabileceksiniz.
 
PS VR2’nin çıkışıyla birlikte birçok oyun kullanıcılara sunulacak. Şimdiye kadar doğrulanan oyunlar arasında birinci Şahıs nişancı sanal gerçeklik oyunu X8, aksiyon macera bulmaca serisi Moss ve Moss: Book II, aksiyon dövüş oyunu ALTAIR BREAKER, After the Fall, Cities VR – Enhanced Edition, The Dark Pictures: Switchback VR, Crossfire: Sierra Squad, The Light Brigade, Cosmonious High, Hello Neighbor: Search and Rescue, Jurassic World Aftermath Collection, Pistol Whip VR, Zenith: The Last City, Tentacular ve daha fazlası yer alıyor.
 
Hem Moss hem de Moss: Book II, yenilenmiş dokunsal Geri bildirim özelliklerine, uygunlaştırılmış görsellere, göz takip ve yeni oyun mekaniklerine sahip olacak. İki oyun da birinci Şahıs tecrübesi geliştirmek için PlayStation VR2’nin donanım teknolojisinden yararlanacak. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir