Blade Runner’dan ilham Alan Vigilancer 2099 için Oynanış Fragmanı Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Blade Runner ve iptal edilen PREY 2 oyunundan esinlenen üçüncü Şahıs siberpunk Müstakil üretim Vigilance 2099 için yeni bir oynanış görüntüsü yayınlandı. Envoidant Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanacak olan bu üretim şu anda Unreal Engine 5 oyun motoruna geçiş yapmış durumda. Oyun daha Evvel Unreal Engine 4 motoru ile geliştiriliyordu.
 
Vigilancer 2099 Unreal Engine 5 oyun motoruna geçiş yapıyor
 
 
 
Hem Ödül avcılığı hem de aksiyon ögelerine sahip olarak karşımıza çıkacak Vigilancer 2099, üçüncü Şahıs kamera nazar açısına sahip. Aleni dünya Biricik oyunculu bir yapıyı sergileyecek olan bu oyun aksiyon ve rol yapma ögelerini da bünyesinde barındırıyor.
 
Vigilancer 2099 oyununda biz oyuncular olarak Nakit kazanabilecek, Çeşitli teçhizatları alabilecek ve özelleştirebileceğiz. Oyun istikbal temasını yansıttığından Dolayı da araçlar ile havadan yahut karadan kenti keşfedebilecek yahut yürüyerek ilerleyebileceğiz.
 
Vigilancer 2099 prototip oynanış fragmanı
 
Bu nihayet prototip oynanış görüntüsü, uçan araçları, koşu animasyonunu, Çeşitli robot NPC’leri ve daha fazlasını gösteriyor. Oyunun ne Vakit çıkacağına dair şimdi bir bilgi de yer almıyor.  
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir