oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Moonlighter geliştiricisinden orta çağ temalı strateji oyunu Cataclismo geliyor

Moonlighter geliştiricisinden orta çağ temalı strateji oyunu Cataclismo geliyor

admin admin -
8 0

 
Yayıncı Humble Games ve Moonlighter geliştiricisi Digital Sun, PC (Steam) için kule savunma ve gerçek vakitli strateji ögelerini birleştiren üretim Cataclismo’yu duyurdu. Oyunun bir  çıkış tarihi açıklanmadı. Karanlık bir yapıyı bizlere aktaracak üretim içerisinde kendimize ilişkin bir üs bölgesi inşa edecek, takımımızı hayatta tutmaya çalışacak ve yeni maceralara hakikat atılabileceğiz.
 
Orta çeşit temalı bir strateji tecrübesi geliyor 
 
 
 
Sisin ve karanlığın kapladığı bir dünyada yer aldığımız Cataclismo oyunu içerisinde Aka bir gayrete başlayacağız. Burada hayatta kalmak için kendimize ilişkin bir üs bölgesi inşa edecek, burayı muhafaza altına almak için de kuleleri ve duvarları yükseltebileceğiz. İnsanlığın sonunun geldiği fakat hayatta kalanların direndiği bir temayı işleyen oyunda tehlikeli yaratıklar karşımıza çıkacak.
 
Moonlighter ve The Mageseeker: A League of Legends Story’nin yapımcılarından bizlere sunulacak oyun içerisinde gerçek vakitli strateji ögeleri yer alacak. Unutulmuş bir krallığın kalıntılarına hakikat yol alacağımız oyunda grubumuza rehberlik edecek ve insanlığı kurtarmaya çalışacağız.
 
Cataclismo İlan fragmanı 
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir