oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Humble Games, çevrimiçi hayatta kalma oyunu Lost Skies’ı duyurdu

Humble Games, çevrimiçi hayatta kalma oyunu Lost Skies’ı duyurdu

admin admin -
8 0

 
Yayıncı Humble Games ve geliştirici Bossa Games, altı oyuncuya kadar oynanabilen Aleni dünya co-op hayatta kalma macera oyunu Lost Skies’ı duyurdu. Oyun öncelikle Aleni geliştirme süreciyle birlikte karşımıza çıkacak. Aleni geliştirme sürecinin akabinde oyun 2024’te Steam üzerinden  PC için piyasaya sürülecek.
 
Arkadaşlarınızla birlikte oynayabileceğimiz hayatta kalma deneyimi
 
 
 
Lost Skies’da biz oyuncular yüzen adalardan oluşan geniş bir dünyayı keşfetmek için bir ortaya geleceğiz. Gökyüzünde yol alabileceğimiz oyunda gemiler, fırtınalar, yaratıklar, eski uygarlıkların gizemleri, unutulmuş teknolojiler ve daha fazlası yer alacak. Birçok özelliğin bulunduğu oyunda geniş kapsamlı bir tecrübe elde edebilecek ve burada hayatta kalmaya çalışacağız.
 
Lost Skies temelde Bossa ekibinin daha Evvel piyasaya sürdüğü Worlds Adrift oyunun içeriğine ve oynanışına dayanıyor. Fakat Amel birliğine dayalı bu yeni hayatta kalma oyununda daha yenilikçi içerikler ve mekanikler yer alıyor. Biricik başımıza yahut en Çok beş arkadaşımızı yanımıza çağırabileceğimiz oyunda yüzen adalardan oluşan devasa bir Aleni dünyaya adım atacak, karakterimizle birlikte sağa sola yanlışsız koşabilecek, tırmanabilecek ve farklı bölgelere yanlışsız yol alabileceğiz.
 
Açık dünya içerisinde keşfedilecek birçok yer bulunacak. Buralara yol almak için de kendi gök geminizi inşa edebileceğiz. Tıpkı vakitte bu gemimizi özelleştirebilecek ve geliştirebileceğiz.
 
Lost Skies İlan fragmanı 
 
 
 
Geliştirici günlüğü
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir