oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Monster Notebook’larda bahar kampanyası! NVIDIA GeForce RTX 30 serisi PC’lerde indirim!

Monster Notebook’larda bahar kampanyası! NVIDIA GeForce RTX 30 serisi PC’lerde indirim!

admin admin -
19 0

 
NVIDIA’nın gelişmiş teknolojilere ve yüksek performansa sahip GeForce RTX 30 serisi GPU’lu Monster Notebook oyuncu bilgisayarları için bahar indirimleri başladı. Hem oyunculara hem de içerik üreticilere yönelik seçili Monster Notebook NVIDIA GeForce RTX 30 serisi bilgisayarlarını kapsayan bahar kampanyası, 30 Nisan 2023 tarihine kadar monsternotebook.com.tr’de satın alınabilir olacak.
 
Bugünkü tanınan oyunlar, ileri seviye grafik özellikleri nedeniyle yüksek kapasiteli grafik işlemcilere (GPU) gereksinim duyuyor. Ayrıyeten, görüntü içerik üreticileri ve görüntü grafikerler için grafik performansı da Aka Ehemmiyet taşıyor. NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU’lar, bu gereksinimleri karşılayarak kullanıcılara rahatlık sunuyor. Monster Notebook oyuncu bilgisayarları, NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU’larla birlikte olağanüstü bir performans sergiliyor.
 
Sepette geçerli Monster Notebook bahar kampanyası indirimleri 
 
 
Monster Notebook, RTX 30 serisiyle oyun severlere unutulmaz tecrübeler sağlıyor (1)
NVIDIA’nın 2. nesil RTX mimarisi Ampere dayanaklı bu GPU’lar; en gerçekçi ışın izleme grafikleri ve nihayet teknoloji Yapay zekâ için RT çekirdekleri, tensör çekirdekleri ve kesintisiz süreç özellikli çoklu işlemciler barındırıyor. Monster Notebook’un NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi oyuncu bilgisayarları, günümüzün en çarpıcı oyunlarında oyuncuların performanslarını ve yaratıcılıklarını rahatça ortaya koyabilmelerine Yardımcı oluyor.
Cyberpunk 2077, Marvel’s Spider-Man Remastered, Valorant ve Apex Legends üzere tanınan oyunlar; Monster Notebook’un GeForce RTX 30 serisi GPU’lu oyuncu bilgisayarlarıyla harika performans gösteriyor. İleri seviye ışın izleme ve Yapay zekâ teknolojileri ile donatılmış bu bilgisayarlar, 150’den Çok tanınan oyun ve uygulamada büyüleyici gerçekçi grafikler sunuyor.   
 
NVIDIA Reflex ile gecikme mühletleri en üye indiriyor 
 
 
Oyun tutkunları için düşük gecikme mühletleri Aka Ehemmiyet taşıyor ve NVIDIA Reflex bu bahiste eksiksiz bir tahlil sunuyor. Gecikme müddetlerinin azalmasıyla oyuncular daha süratli nişan alıyor ve daha süratli reaksiyon mühletleri elde ediyor. Bu durum, Özellikle espor etkinliklerinde Kıymetli bir rekabet avantajı sağlıyor. GeForce RTX 30 Serisi GPU’lu Monster Notebook’lar, NVIDIA Reflex özelliği sayesinde oyunlarda daha süratli nişan alma, daha süratli yansılar ve nişan alma hassasiyetini artırma imkanı sunuyor.
Grafik ayarları ve çözünürlük en yükseklerde
 
 
Monster Notebook’un NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi grafik işlemcili oyuncu bilgisayarlarında NVIDIA DLSS (Derin Öğrenme Üstün Örnekleme) teknolojisi ile yüksek performans artışı sağlanıyor. NVIDIA tarafından geliştirilen Yapay zeka algoritması DLSS, GeForce RTX GPU’ların tensör çekirdeklerini kullanarak oyunlarda suratı artırır ve en yüksek düzeyde görsel tecrübe sunuyor.
Örneğin, kullanıcı 4K çözünürlüğe sahip bir ekranda oyun oynarken oyun motoru 1080p çözünürlükte çalışıyor üzere davranıyor. Lakin DLSS, Noksan pikselleri doldurarak oyunun 4K’da görünmesini sağlıyor. Bu sayede FPS kıymeti olarak iki kata kadar performans artışı yaşanıyor.
 
Oyunlar için en gerçekçi ışıklandırma deneyimi 
 
 
Monster Notebook’un NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU’lu oyuncu bilgisayarları, ışın izleme teknolojisi ile oyunlarda hayranlık uyandıran gerçekçi grafikler sunuyor. Bu teknoloji; ışığın fizikî niteliklerini simüle ederek ışık, gölge, yansıma ve çevresel perdeleme üzere Kıymetli faktörleri daha net ve gerçeğe yakın halde hesaplıyor. Böylelikle, ışığın oyun içindeki hareketleri sonucu oluşan efektler gerçeğe daha emsal bir halde yansıtılıyor.
Yazılım teknolojisiyle donanım potansiyelini artıran İnovasyon
 
 
En kuvvetli bileşenler bile yazılım takviyesiyle daha etkileyici olabilir. NVIDIA’nın “NVIDIA Broadcast” uygulaması, oyun severlerin yayıncı olma maksatlarına ulaşmalarını sağlayan kapsamlı imkanlar sunuyor. Monster Notebook bilgisayarlarında var olan NVIDIA Broadcast uygulaması, Yapay zeka ile güçlendirilmiş ses ve görüntü özellikleri sayesinde oyuncuların meskenlerini stüdyo kalitesinde bir alana dönüştürme fırsatı sağlıyor.
Canlı yayınlar, sesli ve imajlı sohbetler, görüntü konferanslar ve öteki etkinlikler daha kolay ve yüksek kalitede gerçekleştiriliyor. Mikrofonları, hoparlörleri ve web kameraları akıllı aygıtlara dönüştüren NVIDIA Broadcast; oyunculara sanal arka plan, otomatik çerçeveleme ve gürültü engelleme üzere özellikler sunuyor. 
 
 
Monster Notebook, kullanıcılarına en yeterli hizmeti sunarak memnuniyetlerini artırıyor
Bahar kampanyası mühletince de Monster Notebook’un sunmaya devam ettiği ek hizmetler, kullanıcıların memnuniyetini daha da artırıyor. Monster Notebook, ömür uzunluğu bakım garantisiyle kullanıcılarına bilgisayarlarını daha uzun müddet en uygun performansla kullanabilmeleri için ömür uzunluğu fiyatsız nizamlı bakım hizmeti sunuyor.
Monster Notebook’un kesimli ödeme hizmeti, limit yetersizliği nedeniyle Biricik kartla ödeme yapamayan kullanıcılar için birden Çok kartla ödeme kolaylığı sağlıyor. Tıpkı gün teslimat sunan Monster Express ve kullanıcı kaynaklı kusurları da kapsayan Tamamlayıcı Garanti Paketleri, Monster Notebook’un sunduğu diğer hizmetler ortasında yer alıyor.
30 Nisan nihayet fırsat! Bahar kampanyasıyla NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU’lu Monster Notebook’ları kaçırmayın!
Oyun dünyasında yepisyeni bir tecrübe ve yüksek performans için NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU’lu Monster Notebook bilgisayarların sunulan bahar kampanyası, 30 Nisan 2023 tarihine kadar devam ediyor. Bahar kampanyası indirimlerinden yararlanmak ve NVIDIA GeForce RTX 30 Serisi GPU’larla donatılmış Monster Notebook’ların üstün performansına ulaşmak için resmi online mağazası www.monsternotebook.com.tr adresini web ziyaret edebilirsiniz.
 
Fırsatlara göz atmak için adres: https://www.monsternotebook.com.tr/oyun-bilgisayarlari/
 
basın bülteni 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir