oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Blizzard, 100.000’den fazla hilecinin Overwatch 2’den banlandığını açıkladı

Blizzard, 100.000’den fazla hilecinin Overwatch 2’den banlandığını açıkladı

admin admin -
19 0

 
Blizzard tarafından oyunculara sunulan rekabetçi nişancı aksiyon oyunu Overwatch 2 şu anda oyuncular tarafından İlgi gören üretimler ortasında yer alıyor. Bu kapsamda oyun yeni güncellemeler alıyor ve elbette hileciler bu şekil oyunların yakasını bırakmıyor.
 
Blizzard ise yaptığı yeni İzah ile Ekim 2022’den bu yana 100.000’den Çok hilecinin Overwatch 2 oyunundan banlandığını duyurdu.
 
Blizzard hilecilere geçit vermek istemiyor
 
 
 
Her rekabetçi çevrimiçi oyunda olduğu gibi Overwatch 2 de hilecilerden muzdarip. Her firma bu hilecileri engellemek için Çeşitli hile programları geliştiriyor ve oyuna yeni güncellemeler getiriyor. Fakat her oyun hilecileri engelleme konusunda ne yazık ki başarılı olamıyor. Yeni güncellemeler ile hileciler de kendi metotlarını güncelliyor ve bu durum bir döngü halinde devam ediyor.
 
Blizzard da hilecilerle baş etmek için Türlü güncellemeler ve geliştirmeler sağlayan bir grup olarak karşımıza çıkıyor. Takım rekabetçi nişancı oyunu Overwatch 2’nin hilecilere yem olmasını istemiyor ve bu kapsamda her hafta yaklaşık beş bin hilecinin banlandığını açıklıyor.

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir