Monster Hunter Rise, Ocak’ta PlayStation ve Xbox Konsollarına Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Capcom tarafından geliştirilen ve bu yılın başlarında yayınlanan aksiyon rol yapma oyunu Monster Hunter Rise konsollara geliyor. Oyun PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4 ve Xbox One için 20 Ocak 2023’te 39.99 dolar karşılığında yayınlanacak. Bunun yanı sıra Konsol, Bulut ve PC için Xbox Game Pass hizmetinde de yer alacak
 
Öte yandan Monster Hunter Rise: Sunbreak genişletmesinin konsol sürümü 2023 baharında çıkış yapacak. Ön siparişler şu anda yapılabiliyor.
 
Monster Hunter Rise satmaya devam ediyor 
 
 
 
Geçtiğimiz periyotta Capcom, Monster Hunter Rise’ın satışlarının 10 milyon adeti aştığını duyurdu. Bu sayı Mayıs ayında dokuz milyondu. Bunun yanı Dizi Cpcom, Monster Hunter Rise: Sunbreak isimli genişlemesinin de dünya çapında Yekün iki milyon adeti aştığını açıkladı. Monster Hunter Rise: Sunbreak genişlemesi, Switch ve Steam üzerinden PC için 30 Haziran’da yayınlandı. 
 
Monster Hunter Rise: Sunbreak yeni öyküye ek olarak yeni canavarlar, savaşmak için yeni eklentiler, yeni vazife zorluğu ve daha fazlasını oyunculara sunuyor.
Öne çıkan özellikler
– Orijinal bir hikaye
– Yeni ve Geri dönen yaratıklar
– Yeni avcılık eylemleri
– Yeni yerler
– misyon kademeleri
 
Konsol sürüm fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir