Like a Dragon: Ishin! – Savaş Sistemi Fragmanı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı SEGA ve geliştirici Ryu Ga Gotoku Studio, Like a Dragon: Ishin! için yeni bir fragman yayınladı. Bu yeni fragman oyunun savaşın ve aksiyon sistemini gösteriyor. Oyuncular bu oyunda dört farklı Cenk tarzı ortasında geçiş yapmanızı yapabiliyor: Swordsman, Gunman, Wild Dancer ve Brawler.
 
Yakuza: Like a Dragon’un geliştiricilerinden 
 
 
 
Like a Dragon: Ishin!’de oyuncular Sakamoto Ryoma’nın kılıcını alacak ve babalarının katilini bulmak için Kyoto’ya gidecek. Bunun yanı Dizi oyuncular kendilerini bir komplo içerisinde bulacak ve ismini paka çıkarmak zorunda kalacak. Oyuncular bunu yaparak samuray çağına nihayet vermeye ve Japonya’nın geleceğini sonsuza dek değiştirmeye çalışacak. 
 
Oyunda kılıcımızın yanı Dizi silahımızı da ateşleyebilecek ve rakipleri alt etmeye çalışacağız. ek olarak farklı farklı bitiriş hareketleri, sinematik sahneler, kanların etrafa dağılışı ve daha fazlası oyun içerisinde yer alacak.
 
Like a Dragon: Ishin! 21 Şubat 2023’te PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam ve Microsoft Store üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
Aksiyon ve Cenk sistemini gösteren fragman
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir