Mega Man Battle Network Legacy Collection, 14 Nisan 2023’te Çıkıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Capcom, Mega Man Battle Network Legacy Collection’ın 14 Nisan 2023’te PlayStation 4, Switch ve PC (Steam) (Vol 1, Vol 2) için piyasaya süreceğini duyurdu. PlayStation 4 ve Switch sürümleri hem fizikî hem de dijital olarak satışa sunulacak. Capcom ayrıyeten koleksiyona iç edilen oyunların Japonca sürümleri Temel aldığını bildirdi.
 
Arkadaşlarınız ve dünya çapındaki öbür oyuncularla Birlikte tadını çıkarabileceğiniz, daha Evvel Özel Battle Chips ve uzun vakittir beklenen NetBattles ile tamamlanan 10 anne Mega Man Battle Network oyununun tümünü deneyimleyin. Ayrıyeten başlatıcı ekranı için iki ek Hariç Görüntü ve Müzik Çalar’da keyfini çıkarabileceğiniz müzik modülleri içeren Mega Man Battle Network Legacy Collection paketi artık mevcut. 
 
Mega Man Battle Network’ün kıssası, Net Society’nin yakın gelecekteki birbirine bağlı dünyasında geçiyor. Ağa bağlı cins her türlü kolaylığı getirirken, birebir vakitte toplumun her seviyesini aşındıran bir siber hata dalgasını da beraberinde getirdi. Oyuncular, bu siber cürümlerin ardındaki suçlularla yüzleşmek için Lan Hikari rolünü üstlenirler. 
 
Fragman Videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir