Call of Duty, Anlaşma ile Birlikte PS Plus’a Gelebilir

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Microsoft kısa müddet Evvel Sony’ye, amaçlanan Microsoft/Activision mutabakatı için Call of Duty ve öbür Activision oyunlarını PlayStation konsollarında tutması için 10 yıllık bir mutabakat Teklif etti. Oyuncular bu oyunları sırf PS4 ve PS5’te oynamakla kalmayacak, birebir vakitte Call of Duty serisi de PS Plus’ın bir kesimi olarak iç edilecek.
 
10 Yıllık Call of Duty PS Plus Muahedesi Neleri İçeriyor?
 
Microsoft, Call of Duty’nin Activision’ı satın alması planlanırsa Xbox’a Özel bir franchise haline gelmemesini sağlamak için Sony’ye 10 yıllık bir mutabakat Teklif etti. Bu mutabakat ile PS5, gelecekteki PS6 konsolu ve tahminen de PS4 için var olabilir. Bloomberg ile konuşan kaynaklara nazaran muahede, Sony’nin Call of Duty oyunlarını PS Plus Extra ve PS Plus Premium abonelik hizmetlerine koymasına da müsaade verecek.
 
Sony, hem Nintendo hem de Valve’den onay almasına Karşın muahedeyi şimdiye kadar kabul etmeyi reddetti. Her iki şirket de şimdi raporlar hakkında yorum yapmıyor. Tartışmalar hala devam ediyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir