Mayıs ayının son haftasında çıkış yapacak PC oyunları: 23-30 Mayıs 2023 #1

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 29, 2023 Yorum Yok

 
Mayıs ayı içerisinde çıkış yapacak PC oyunlarının nihayet listesiyle karşınızdayız. Bu liste Mayıs ayının nihayet haftalarını Temel alıyor. Liste içerisinde 23-30 Mayıs tarihleri ortasında çıkış yapacak PC oyunları yer alıyor. 
 
 – Amnesia: The Bunker (23 Mayıs: endişe, hayatta kalma, nişancı, aksiyon)
 
 
Frictional Games tarafından geliştirilen ve tıpkı takım tarafından yayınlanacak olan kaygı, hayatta kalma, nişancı, aksiyon oyunu Amnesia: The Bunker, 16 Mayıs tarihinde geliyor. Serinin yeni oyunu içerisinde yer bulacak olan bu endişe temalı yapın bizleri sığınakların altına götürüyor. Oyun içerisinde Daimi olarak kendimizi sığınakların içerisinde bulabiliyor ve buradan çıkmak için elimizden geleni yapmaya koyuluyoruz. Oyun içerisinde Birinci Dünya Savaşı teması işleniyor ve bu tema sayesinde biz de kendimizi Cenk ve kaygı atmosferi içerisinde bulabiliyoruz. Bu atmosferden kaçmak, hayatta kalmak ve çıkış kapısına ulaşmak büsbütün bizim işimiz oluyor.
Birinci Şahıs bir kamera nazar açısına sahip bu oyun içerisinde elimize ışıklandırmamızı alabiliyor, bu ışıklandırma sayesinde karanlık ve dar koridorlarda ve sığınak içerisinde ilerleyebiliyor bir yandan da yolumuza çıkan tehlikeleri alt etmeye çalışıyoruz. Oyun içerisinde elimize istersek silah alabiliyor, bu silahla birlikte karşımıza çıkan tehditleri ve tehlikeleri alt etmeye çalışıyor ve ne değerine olursun kendimizi bu tehlikelere karşı müdafaaya başlıyoruz.
Oyunda Yeniden etrafı keşfetmek hayli Ehemmiyet arz ediyor. Zira bu üslup oyunlarda etrafı keşfetmek, yeni ögeler bulmak ve yeni öğelerle birlikte ilerlemek Fazla daha önemli. Oyunda etrafı keşfederek yeni objeler bulabilecek ve bu objelerle birlikte kendimizi avantajlı duruma getirebileceğiz. Oyunda etraftan bulabileceğimiz objeler ortasında silahlar, ışıklandırma aygıtları, patlayıcılar ve daha fazlası yer alacak.
 
 
Oyunda elimizdeki ışıklandırmayı Daimi olarak etkin halde tutmak gerekecek. Zira karanlığın çöktüğü bir yerde üzerimize gerçek Türlü tehlikeler ve dehşet ögeleri gelmeye başlayacak. Hasebiyle elimizde bulunan aydınlatmayı Daimi olarak Aleni ve bu aydınlatmayı Daimi olarak çalışır halde tutmak epey Ehemmiyet arz edecek. Oyun içerisinde karanlık bir atmosfer ve sığınak yapısı bizleri bekliyor olacak. Bu sığınak içerisinde ilerleyecek, sağa sola yanlışsız dönüş yapabilecek tahminen de sığınak içerisinde birinin bizi kovaladığını görebileceğiz.
Oyun içerisinde bu karanlık atmosfer içerisinde karşımıza Çeşitli kaygı ögeleri ve tehlikeler çıkacak. Bu tehlikelerle birlikte hayatta kalmaya, hayatta kalmak için de etrafı keşfetmeye ve reflekslerimize güvenmemiz gerekecek. Atıldığımız bu aksiyon macerası içerisinde kendimizi sığınak içerisinde bulabilecek, bu sığınağın etrafını gezmeye çalışacak ve sığınak koridorlarından Daimi olarak ilerlemeye başlayacağız. Her bir oyuncu bu oyunda farklı bir kaygıyla karşılaşacak ve bu koridorları aşmak için de Daimi olarak elimizdeki aydınlatmayı Aleni tutmamız gerekecek.
 
 
Oyundaki Temel hedefimiz bulunduğumuz bu sığınaktan dışarıya yani yüzeye yanlışsız sağ salim bir halde çıkmak. Oyun büsbütün bunun üzerine heyeti ve oyun içerisinde bir Fransız askeri rolüne bürünüyoruz. Oyun içerisinde üstte da bahsettiğim üzere Birinci Dünya Savaşı teması bizlerle buluşuyor. Birinci Dünya teması içerisinde kendimizi Fransız bir asker olarak buluyor ve bu bulunduğumuz sığınak içerisinde çıkmaya çalışıyoruz. Amnesia: The Bunker içerisinde Yine Cenk atmosferi ve dehşet atmosferi bizlere epeyce uygun aktarılıyor ve bu tehditlerin ve tehlikeler esnasında Alışılmış ki hayli geriliyoruz.
Amnesia: The Bunker içerisinde Tekrar ilerlediğimiz esnada Türlü araştırmalar yapabiliyor ve sağdan soldan kaynaklar elde edebiliyoruz. Elbette bu kaynaklar karşımıza bol bol sunulmuyor. Bu kıt kaynaklar sayesinde biz de kendimizi güç durumdan çıkarmaya çalışıyor ve kaynaklarda en verimli formda yararlanmaya başlıyoruz. Oyun içerisinde kaynak idaresi epeyce Ehemmiyet arz ediyor ve Şayet kaynağımızı Daimi olarak savurur ve boşa harcarsak bunun da bize Geri dönüşü Olumsuz oluyor. Hasebiyle oyundaki kaynak idaresi, Etraf keşifleri ve etraftan bulduğumuz objeleri faydamıza kullanmak hayli önemli.
 
 
Oyun içerisinde Yeniden geliştirici takımın belirttiğine nazaran prosedürel oluşturulmuş bir Bina bizleri bekliyor olacak. Oyunda her bir tekrar hiçbir Vakit birebir tecrübesi bizlere sunmayacak. Yani oyunda rastgele bir durum Laf konusu. mesela bir oyuna başladınız ve bir objeyi o yerde buldunuz daha sonra o objeyi Öbür bir yerde bulma olasılığınız hayli yüksek. Münasebetiyle oyundaki Biricik düzelik ve sıradanlık bu mekanik sayesinde ortadan kalkıyor. Bu da çeşitliliği arttıran ve tekrar oynanabilirlik oranını yükselten ögelerden biri.
Oyun içerisinde Yine ilerlediğimiz esnada Çeşitli kararlar verebilecek ve bu kararların tesirlerini oyunda görebileceğiz. Her kararın oyunumuzun ilerleyişini değiştirebileceği bu imal içerisinde birinci Şahıs bir kamera nazar açısıyla birlikte tehditlerle direkt yüzleşebileceğiz. Oyunda Yine karşımıza çıkan tehditlerden Dolayı kendimizi Daimi olarak diken üstünde hissedecek ve gergin bir ortam içerisinde bulabileceğiz. Oyunda yapacağımız her bir atak epeyce Ehemmiyet arz edecek. Münasebetiyle sessiz ve sakin bir halde ilerlemeli ve bu sığınaktan çıkış yolunu bir Lahza Evvel bulmamız gerekecek.
 
 
Oyun içerisinde Yeniden etraftan Türlü kaynaklar ve araçlar bulabilecek bunları da yolumuzdaki mahzurları aşmak için kullanabileceğiz. mesela elimize aldığımız bir el bombası sayesinde önümüzde yer Meydan karanlık bir yapıyı ortadan kaldırabilecek ve bu tehdidi bu bombayla birlikte yok edebileceğiz. Bir koridordan geçerken karşımıza Şayet bir tehdit çıktıysa ve bize gerçek bakarsa onu elimizdeki silahla yahut patlayıcılarla birlikte ortadan kaldırabilecek ve yolumuzu açabileceğiz.
Amnesia: The Bunker içerisinde genel manada karanlık koridorlar bizleri karşılıyor olacak. Yeniden oyunda etkileşime geçebileceğimiz Çeşitli objeler bulunacak. Bu objelerle birlikte etraftaki aydınlatmaları açabilecek ve bu aydınlatma sayesinde yolumuzu görebileceğiz. Oyunda Yine çözmemiz gereken Türlü bu şekil Ufak bulmacalar bulunacak. Bunları da aşmak için de etrafı âlâ araştırmak ve yeterli rasat yapmak gerekecek.
Yarı Aleni bir dünyanın bizlere sunulduğu bu üretim içerisinde dışarıya çıkabilmek için elimizden gelen her şeyi yapmamız lazım. Oyunda çevreyi keşfetmemiz, etraftaki kaynakları toplamamız ve önümüzdeki tehlikeleri bu etraftan bulduğumuz kaynaklarla birlikte aşmamız gerekecek. Oyun büsbütün bunların etrafında dönüyor. Oyun içerisinde Tekrar arka planda bizlere bir hikaye anlatılıyor ve bu hikaye kapsamında yanımızdaki asker arkadaşlarımıza ne olduğunu, savaşın gidişatının nasıl olduğunu ve bu durumlara nasıl geldiğimizi öğrenmeye çalışıyor ve bu durumların ardından de bizleri tehlikeli bir gidişat bekliyor diyebilirim.
 
 
Oyun içerisinde elbette kaygı yapısı olduğundan Dolayı karşımıza Türlü yaratıklar ve canavarlar çıkıyor. Münasebetiyle bu karanlık ve dar koridorlarda Daimi olarak bunlarla karşılaşabiliyor ve bunları da elimizdeki silahlarla ve patlayıcılarla yapabiliyoruz. Oyun içerisinde Yine etraftan bulduğumuz kaynakları derleyip toparlayabiliyor ve bunları birleştirerek yeni aletler yapabiliyoruz. Münasebetiyle oyun içerisinde birleştirme yani zanaatkarlık sistemi de mevcut.
Ek olarak oyun içerisinde bizlere farklı farklı reaksiyonlar veren ve her atağınızı gözetleyen bir Yapay zeka yer alıyor. Bu Yapay zeka sayesinde tehditler Fazla farklı bir formda çıkabiliyor ve her bir oyuncu bu yaratıkları farklı halde görebiliyor. diğer taraftan oyun içerisinde doğrusal olmayan bir Bina bizlere sunuluyor. Yani oyuna başladığımız esnada istediğimiz yerden istediğimiz bölgeye gerçek ilerleyebiliyor ve direkt o bölgenin keşfini tamamlayabiliyoruz.
Birinci Şahıs dehşet nişancı oyunu 23 Mayıs tarihinde biz oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Oyunun şu anda Steam sayfası Aleni durumda ve Steam sayfasından oyunu incelemeye ve yakın takibe alabilirsiniz. Bu usul kaygı oyunlarından hoşlanıyorsanız bu üretime çıkış yaptığı gün bir göz atabilirsiniz.
 
– Miasma Chronicles (23 Mayıs: aksiyon, strateji, taktik, rol yapma)
 
 
The Bearded Ladies tarafından geliştirilen ve 505 Games tarafından yayınlanacak olan aksiyon, strateji, taktik, rol yapma oyunu Miasma Chronicles, 23 Mayıs tarihinde geliyor. Mutant Year Zero oyununun geliştiricisi tarafından bizlere sunulacak olan bu üretimde üstten görünümlü bir kamera nazar açısı bizleri bekliyor olacak. Oyun içerisinde bu Bina ile birlikte kıyamet sonrası bir tema işlenecek. Kıyamet sonrası tema dahilinde etrafın yıkık dökük olduğunu görebilecek ve bu mahvolmuş dünya içerisinde kendi yolumuzu bulmaya çalışacağız.
Oyun içerisinde karanlık bir atmosfer bizleri bekliyor olacak. Üstte da bahsettiğim üzere kıyamet sonrası tema bu üretim içerisinde karşımıza çıkacak ve bu tema kapsamında hem tansiyon hem de gizem dolu bir dünyaya atılacağız. Oyundaki bu karanlık atmosfer ile birlikte farklı bölgelere yanlışsız ilerleyebilecek, Türlü zımnilik ögelerini kullanabilecek ve taktik savaşlarına katılabileceğiz. Oyun içerisinde hem rol yapma öğeleri hem de taktık öğeleri bulunacak. Bu öğelerle birlikte oyun tecrübesi daha da çeşitlenebilecek.
 
 
Farklı farklı taktikler deneyebileceğimiz ve farklı bölgelere yanlışsız ilerleyebileceğimiz bu imal içerisinde her bölgenin kendine ilişkin avantajları ve dezavantajları bulunacak. Öncelikle yapmamız gereken şey bölgenin yapısını tahlil etmek ve daha sonrasında ise hangi yerden atak yapabiliriz – hangi yerden düşmanları indirebiliriz bunun stratejisini oluşturmak olacak. Münasebetiyle oyun içerisinde kendinizi Daimi olarak bir şeyler denerken bulabileceğiz ve bu kapsamda da etrafı keşfedebileceğiz.
Etrafı keşfetmek ve Etraf tahlili yapmak bu imal içerisinde epeyce Ehemmiyet arz edecek. Zira bu üretim içerisinde karşımıza Çeşitli tehlikeler ve tehditler çıkacak. Bunları alt etmek için de kendi elimizdeki hem rol yapma ögelerine hem de aksiyon sekanslarına bel bağlayacağız. Oyun içerisindeki bu kısımlarda bütün Denetim bizim elimize bırakılacak. Hasebiyle oyundaki bütün atakları kendimiz gerçekleştirebilecek ve bu anneler kapsamında da karşımızdaki düşmanı alt etmeye koyulacağız.
 
 
Miasma Chronicles içerisinde birçok karakteri Denetim edecek ve bu karakterlerle birlikte Aka bir maceraya ve seyahate katılacağız. Oyunda bir yandan robotların istila ettiği bir dünyada bulunurken öteki yandan ise yanımıza bir robot Dost alabilecek, bu robot dostla birlikte ilerleyebilecek ve yolumuza çıkan pürüzlere aşmaya çalışacağız. Oyun içerisinde Tekrar bu robotla birlikte Çeşitli yardımlaşmalar yapabilecek ve yolumuza açmak için de bu robottan faydalanabileceğiz.
Rol yapma öğelerinin yer aldığı bu yapın içerisinde hem etrafı keşfedebilecek hem de rol yapma ögeleri ile birlikte Dizi tabanlı dövüş ögeleri bizlere aktarılacak. Oyun içerisinde Dizi tabanlı dövüş aksiyon sistemi bulunacak. Hasebiyle oyunda yaptığımız her bir atak epey Ehemmiyet arz edecek. Düşmanları bu Dizi tabanlı taktik savaşları kapsamında ortadan kaldırabilecek ve yapacağımız her atak gerçekten Fazla Ehemmiyet kazanacak.
Sıra tabanlı taktik savaşlarında bildiğiniz üzere her bir atılım epeyce Ehemmiyet arz ediyor. Zira yapacağınız her bir atılım ile birlikte kendi takımımızda bulunan karakterler açığa çıkabiliyor yahut bu kapsamda düşmanlara yem olabiliyor Münasebetiyle oyun içerisinde siperlerin gerisine saklanabilmeli, karşıdaki düşmanın yapacağı atakları tahlil etmeli ve kendimize ilişkin bir strateji ve plan oluşturabilmeliyiz. Oyunda oluşturduğumuz bu plan ve strateji dahilinde ilerleyebilirsek daha yeterli randıman alabilir ve daha az bir kayıp ve daha az hasarla bu uğraşları bitirebiliriz.
 
 
Farklı farklı vazifelere atılabileceğimiz bu imal içerisinde parçalanmış bir dünya yapısı bizleri bekliyor olacak. Etrafı bu kapsamda keşfedebilecek ve parçalanmış bu dünya içerisinde ilerlemeye koyulacağız. Kıyamet sonrası atmosferin yer aldığı bu oyunda hakikaten de mahvolmuş bir dünya imgesini hissedebilecek, etraftan bunu deneyimleyebilecek ve görebileceğiz. Münasebetiyle geliştirecek takım bu hususta şimdiden yeterli işler başarmış diyebiliriz.
Yıkık dökük harabelerden farklı bölgelere yanlışsız ilerleyebileceğimiz bu üretim içerisinde oyunun isminden da anlayabileceğiniz üzere Miasma isminde bir Sıkıntı bulunacak. Bu Güç bu dünyayı büsbütün parçalayabilecek ve elindeki bu güçle birlikte etrafı yakıp yıkabilecek. Bizim de maksadımız bu gücü ortadan kaldırmak ve bu Aka tehlikeyi bu dünyadan def etmek olacak. Münasebetiyle bu gayeyle birlikte bu gayrete atılacak, kendi grubumuza farklı karakterleri iç edebilecek ve bu kapsamda Türlü taktik savaşlarına girebileceğiz.
Oyunda Yine taktik savaşları dahilinde kullanabileceğimiz Çeşitli silahlar ve ekipmanlar bulunacak. Bu ekipmanları hem etrafı keşfederek hem de Türlü misyonları yaparak elde edebileceğiz. Elde ettiğimiz bu silahlarla birlikte düşmanlara karşı kendi stratejimizi oluşturabilecek ve elimizdeki silahı ona nazaran yükseltebileceğiz. Yükselttiğimiz silahlarla birlikte düşmanlara karşı daha kuvvetli bir biçimde çıkabilecek ve istediğimiz bir silah üzerinde ustalaşabileceğiz.
 
 
Miasma Chronicles’da etrafı keşfettiğimiz esnada farklı karakterlerle etkileşime geçirebilecek, onlardan Türlü vazifeleri alabilecek ve hikaye kapsamında da ilerleyebileceğiz. Oyun içerisinde tehlikeli bölgelerden etkileşime geçebileceğimiz Türlü inançlı bölgelere kadar birçok kısım yer alacak. Bu yerlerde istediğimiz üzere gezinebilecek ve etrafı keşfedebileceğiz. fFarklı ve İlgi cazip ortamların bulunduğu bu üretimde tahminen de ekranlara kilitlenebileceğimiz atmosferler bizlere aktarılacak.
Oyunda Yine farklı farklı mevsimlerin olduğunu görebilecek ve bu kapsamda karlı mevsimlerden sıcak mevsimlere gerçek geçiş yapabileceğiz. Oyun içerisinde Tekrar üstte da bahsettiğim üzere bulduğumuz silahları yükseltebilecek ve bu silahlarla birlikte ustalaşabileceğiz. Oyunda diğer taraftan karakterimizin Çeşitli hünerleri bulunacak ve bu marifetlerle birlikte düşmanlara karşı gelebileceğiz. Oyunda ek olarak takımımızda bulunan her bir karakteri kullanabilecek ve bunları düşmanlara karşı kışkırtabileceğiz. Münasebetiyle grubumuzda bulunan her bir karakterin tesiri hayli Çok olacak.
Oyun içerisinde her bir karakterin kendine has yetenekleri ve maharetleri bulunacak. Bu marifetleri yükseltebilecek ve hatta yeni maharetlerin kilidini açabileceğiz. Oyun içerisinde münasebetiyle bol bol rol yapma ögeleri bulunacak ve bu kapsamda karakterimizi hem özelleştirebilecek hem yükseltebileceğiz ve hem de geliştirebileceğiz.
 
 
Kıyamet sonrası bir dünyanın bizlere aktarıldığı bu üretim içerisinde bir yandan hikaye kırıntılarını açığa çıkarabilecek öbür yandan ise etrafı keşfederek Çeşitli düşmanları ortadan kaldırabileceğiz. Oyun içerisinde kendimize ilişkin bir grubumuz bulunacak ve bu takım kapsamında da Çeşitli çabalar atılabileceğiz. Hem taktiksel ögeleri hem de rol yapma ögelerini bünyesinde barındıran ve bu içerikleri birbirine harmanlayan imal içerisinde nitekim de İlgi alımlı bir atmosfer bizleri bekliyor olacak.
İki türlü birbirine harmanlayan bu üretim 23 Mayıs tarihinde biz oyun severlerin karşısına çıkacak. Oyunun şu anda Steam sayfası Aleni durumda ve dilerseniz bu sayfa üzerinden İstek listenize ekleyebilir ve çıkış yaptığı süreçte mail adresinize bir bildirim alabilirsiniz. Bu bildirim sayesinde oyunun çıktığını öğrenebilirsiniz. Elbette kimi vakitler oyunun çıkış yaptığı günü kaçırabiliyoruz. Hasebiyle bu üslup bildirimler bizim için epeyce Değerli olabiliyor. Siz de bu stil oyunlardan hoşlanıyorsanız bu üretime bir göz atabilir ve bir Talih verebilirsiniz.
 
– Warhammer 40,000: Boltgun (23 Mayıs: nişancı, aksiyon)
 
 
Auroch Digital tarafından geliştirilen ve Focus Entertainment tarafından yayınlanacak olan birinci Şahıs nişancı, aksiyon oyunu Warhammer 40,000: Boltgun, 23 Mayıs tarihinde geliyor. Retro grafiklere sahip bu birinci Şahıs nişancı oyunu içerisinde karşımıza çıkan düşmanları istediğimiz üzere alt edebileceğiz, elimizdeki silahlara davranarak ve devinim kabiliyetimizi de ortaya çıkararak onları ortadan kaldırabileceğiz. Oyunda Daimi olarak üzerimize Hasım ve Hasım kümeleri istikbal ve biz de bu Hasım kümelerini ortadan kaldırmaya başlayacağız.
Oyundaki gayemizin üzerimize gelen düşmanları alt etmek olduğu bu yapının içerisinde birinci Şahıs bir kamera nazar açısı olacak. Bu kamera nazar açısıyla birlikte birinci elden oyunu deneyimleyebilecek ve karşımıza çıkan düşmanlara yakından görebilecek ve hissedebileceğiz. Oyun içerisinde Yeniden farklı farklı silahlar bulunacak ve bu silahları kullanmak ise büsbütün bizim işimiz olacak. Oyunda silahların kullanımı ve düşmanları alt ediliş hali büsbütün oynanışınıza nazaran değişkenlik gösterecek. Oyunda istediğin silahı alabilecek o silahla birlikte ilerleme kat edebileceksiniz.
 
 
Eski üslup bir nişancı aksiyon tecrübesini bizlere aktarmaya çalışan bu oyun içerisinde piksel grafikler yer alacak. Bu piksel grafiklerle birlikte kendimize adeta eski periyotlardan bir oyun oynuyormuş üzere hissedeceğiz. Oyun Tekrar yüksek teknolojiyle birlikte hazırlanmış bir halde karşımıza çıkacak lakin Olağan ki retro grafik olduğu için büsbütün eski üsluba yönelik bir çalışma gerçekleştirilmiş durumda.
Bu retro grafiklere Karşın karşımıza Tekrar farklı farklı oyun efektleri ve mekanikleri çıkacak. Oyun içerisinde retro grafikler olmasına Karşın etrafın kan gölüne çevrildiğini görebilecek ve düşmanların uzuvlarının koptuğunu hissedebileceğiz. Oyun içerisinde Yeniden retro biçimi olmasına Karşın şık görseller bizleri bekliyor olacak ve bu görsellerin ardından ise oyundan daha düzgün Beğeni almaya başlayacağız.
Oyun içerisinde Yeniden farklı farklı karakterler bulunacak ve bu karakterlerle birlikte ilerlemeye koyulacağız. Oyunda maceramızı bir yandan sona erdirmeye çalışırken öbür yandan ise aksiyonun içerisine kendimizi iç olmuş halde bulacağız. Oyunda tehlikeli vazifeleri atılacak, vazifeleri tamamlamaya çalışacak ve vazifeleri tamamlarken de kendimizi Aka tehlikelerin ve maceraların içinde bulabileceğiz. Oyun içerisinde bir yandan aksiyona dalarken öteki yandan ise marifetlerimizi geliştirmek ve düşmanlara karşı daha tesirli bir halde çıkmak için iş vereceğiz.
 
 
Warhammer 40,000: Boltgun içerisinde her ne kadar üstte da bahsettiğim üzere eski biçim bir imaj olsa da kaliteli bir üretim bizleri bekliyor olacak. Oyun içerisinde yer Meydan sesler yüksek kaliteli bir biçimde karşımıza çıkacak ve bu sesler dahilinde ise kendimizi gergin bir atmosfer içerisinde bulabilecek ve atmosferden çıkmak için de Olağan ki kendi hünerlerimizi kullanabilecek ve elimizdeki silah gücüne davranmaya başlayacağız.
Oyunda Tekrar seriden aşina olduğumuz bir oyun tecrübesi bizleri bekliyor olacak ve buradaki iblisleri alt etmek için kendi marifetlerimizi ve devinim kabiliyetimizi kullanmaya başlayacağız. Oyunda farklı farklı silahlar yer alacak ve bu silahlarla birlikte bu düşmanları alt etmeye koyulacak ve 90’lı yılların o hissiyatını bu imal içerisinde görebileceğiz. Klasik bir nişancı aksiyon oyun tecrübesini bizlere sunmaya çalışan bu oyun içerisinde kendimizi Aka bir arenanın içerisinde bulabilecek, bu arena içerisinde ise Daimi olarak sağdan soldan düşmanların çıktığını deneyimleyecek, düşmanları ve Hasım kümelerini alt etmek için de Daimi olarak kendi reflekslerimizi kullanabileceğiz.
 
 
Oyun içerisinde şiddetin ve aksiyonun dozu epeyce üst seviyede olacak. Zira bu usul imaller bizlere saf aksiyon tecrübesini sunmayı hedefliyor. Bu oyun içerisinde de saf aksiyon tecrübesi bize aktarılacak. Hasebiyle üzerimize Daimi olarak düşmanlar ve Hasım kümeleri gelecek, biz de Hasım kümelerini alt etmek için elimizdeki silahı davranabilecek ve sağa sola gerçek kaçmaya çalışacağız. Oyunda Daimi olarak bu döngü devam edecek. Zati oyunun hedefi da bu formda: Düşmanları alt etmek ve bu sayede hayatta kalmak.
Bu üretim içerisinde üstte bahsettiğim özellikler dışında bir de kendimizi farklı farklı bölgelere gittiğimizi görebileceğiz, farklı bölgelere giderek buranın düşmanlarını alt etmeye çalışacak ve bu bölgeleri de bir yandan keşfetmeye koyulacağız. Oyun içerisinde farklı bölgelerin kendine ilişkin yapıları, teması ve ortamları bulunacak. Biz de bunları her Vakit keşfetmeye koyulacak diğer yandan ise buraların avantajlarını ve dezavantajlarını düşmanlara karşı kullanabileceğiz.
Oyun içerisinde farklı farklı Hasım cinsleri de bulunacak ve bu Hasım çeşitlerinin de her birinin kendi has yapısı ve özelliği bulunacak. mesela bir Hasım sizin üzerine direkt koşarken öteki Hasım ise uzaktan sizlere Türlü atışlar yapabilecek ve siz de o atışlardan kendinizi müdafaanız gerekecek. Münasebetiyle her düşmanın nasıl bir yapıya sahip olduğunu oyun içerisinde öğrenmeniz ve ona nazaran bir refleks içerisine girmeniz lazım. Lakin bu formda düşmanların hakkından daha süratli bir halde gelebilir ve böylelikle hayatta kalma bahtınız daha da artış gösterebilir.
 
 
Klasik FPS nişancı oyun tecrübesini bizlere sunmayı hedefleyen bu üretim içerisinde eski görsellerle yeni teknolojilerin harmanlandığını görebilecek ve bu sayede daha üst seviye bir 90’lı yılların tecrübesini elde edebileceğiz. Oyunda Tekrar karakterimizle birlikte ilerleyebilecek, farklı bölgelere gerçek adım atabilecek ve bu bölgelerin keşfetme tamamlayabileceğiz. diğer yandan ise karakterimizle birlikte koşacak, zıplayacak ve düşmanların üzerine yanlışsız hücumlar gerçekleştirebileceğiz. Hasebiyle oyunda birçok atılım gerçekleştirebileceğiz ve bu sayede hünerlerimizi kullanabileceğiz. Lakin Yine de karakterimizle yapacaklarımız sonlu.
Oyundaki Temel hedefimiz bulunduğumuz galaksinin içerisinde bulunduğu tehlikeyi ortadan kaldırmak olacak. Tehlikeleri ortadan kaldırmak için de kendimize Aka bir macera içerisinde bulacağız. Bu macerayla birlikte Daimi olarak ilerlemeye çalışacak ve bu bölgeleri düşmanlardan ve yaratıklardan temizlemeye koyulacağız. Düşmanları temizledikçe gezegenin gidişatı o derece güzelleşme gösterecek ve biz de bu sayede kendimizi kahraman ilan etmeye başlayacağız. Hasebiyle oyun içerisinde bizlere Aka bir vazife düşüyor ve biz de bu misyonu layıkıyla yerine getirmeye başlıyoruz.
 
 
Retro grafiklere sahip nişancı aksiyon oyunu Warhammer 40,000: Boltgun 23 Mayıs tarihinde biz oyun severlerin karşına çıkmaya hazırlanıyor. Oyunun şu anda Steam sayfası Aleni durumda ve öbür yandan ise ön sipariş verilebilir durumda. Oyunun Biricik bir sürümü bulunuyor ve bu sürüm fiyatı ise 261 Türk Lirası. Oyun şu anda ön siparişlere Aleni durumda olduğu için yüzde 10’luk bir indirime sahip. Hasebiyle bu süreçten yararlanabilir ve yüzde 10’luk bir indirimden faydalanabilirsiniz. Oyunun yüzde 10’luk indirimi dışında olağan fiyatı ise 290 Türk lirası.
Siz de eskiye dönmek istiyorsanız ve bu usul oyunlardan hoşlanıyorsanız ek olarak retro grafikleri seviyorsanız bu imale bir göz atabilir ve bir Talih verebilirsiniz. Oyunun üstte da bahsettiğim üzere Steam sayfası Aleni durumda ve ön sipariş verilebilir durumda. Dilerseniz ön sipariş vermeden oyunu İstek listenize ekleyebilir ve oyunun çıkış yaptığı üzere bir bildirimini alabilirsiniz.
 
– Guardians Of Gaia (23 Mayıs: çevrimiçi, aksiyon)
 
 
Handmade Games tarafından geliştirilen ve birebir takım tarafından yayınlanacak olan çevrimiçi, aksiyon, hack and slash oyunu Guardians Of Gaia, 23 Mayıs tarihinde çıkış yapmaya hazırlanıyor. Renkli bir sanat silme ve grafiklere sahip bu üretim içerisinde kendimizi grup tabanlı bir aksiyon dahilinde bulabilecek ve bu takımımızla birlikte düşmanları ortadan kaldırmaya çalışacağız. Büsbütün çevrimiçi odaklı bu üretim içerisinde hem düşmanlara karşı hem de rakip oyunculara karşı gelmeye çalışacak. Oyunda iki ögeyle birlikte uğraşmaya koyulacağız. Oyun içerisinde atıldığımız bu aksiyon dahilinde yapabileceğimiz Çeşitli misyonlar olacak ve etrafta bulunan çekirdekleri ortadan kaldırmaya çalışacağız. En Fazla çekirdeği ortadan kaldıran grup ise bu oyunun galibi olacak.
Geldiğimiz noktada daha evvelki süreçte çıkış yapmaya hazırlanan bu imal şu anda Mayıs ayına ertelenmiş durumda ve artık ise yeni çıkış tarihi ile birlikte karşımıza çıkmayı hedefliyor. Oyun içerisinde çevrimiçi bir Bina bekliyor hasebiyle büsbütün çevrimiçi olarak oynayabiliyor ve oynamak için de Natürel ki stabil olarak bir internet ilişkinizin olması gerekiyor. Çevrimiçi bir tecrübe elde edebileceğimiz bu oyun içerisinde farklı farklı karakterler yer alıyor ve bu karakterlerin her birinin kendine has maharetleri ve yetenekleri bulunuyor. Doğal ki bu kendine has yetenekleri ve hünerleri ortaya çıkarmak ve karakterler üzerinde ustalaşmak büsbütün bizim oynanışımıza bağlı olarak değişkenlik gösteriyor.
Dörde dört kapışma
 
 
Ekip tabanlı aksiyon oyunu içerisinde kendimizi Daimi olarak bir şeyler keserken bulabiliyor ve gerek düşmanları gerekse rakip oyuncuları alt etmek için Aka bir maceraya atılıyoruz. Guardians Of Gaia içerisinde farklı farklı karakterler yer alıyor ve bu karakterlerin seçilmesi büsbütün bize ilişkin oluyor. Oyunda öncelikle 4 Benlik bir grupla birlikte arenaya atılıyor ve karşı kadro da 4 Benlik bir biçimde karşımıza çıkıyor. Münasebetiyle dörde dört bir kapışma gerçekleştiriliyor ve bu kapışma esnasında ise arenalarda yer Meydan düşmanları da alt etmeye çalışıyoruz. Oyun içerisinde Temel hedefimiz aslında bu arena içerisinde bulunduğumuz esnada etrafta bulunan çekirdekleri ortadan kaldırmak, çekirdekleri ortadan kaldırırken de etrafa spawn olan düşmanları kesmek. Oyunun Temel emeli aslında bundan ibaret.
Takım çalışmasının sana hayli Kıymetli olduğu bu imal içerisinde elimizdeki kılıcı sallayabilecek, yumruklarımızı konuşturabilecek ve daha fazlasını yapabileceğiz. Oyunda her bir karakterin kendine has hünerleri ve kullandığı silahları bulunacak ve bu karakterleri kullanmak da büsbütün bizim işimiz olacak. Oyun içerisinde Örneğin bir savaşçı seçebilecek, bu savaşçının elinde kılıcı ve kalkanı bulunacak, biz de bu kılıcı ve kalkanı düşmanlara karşı savurabileceğiz. öbür yandan oyun içerisinde sumo bir karakteri seçebilecek, bu karakterin de yumruklarını ve cüssesini kullanmaya başlayacağız. Hasebiyle oyunda her bir karakterin kendine has yapısı ve kullanacağımız aksiyon ögeleri bulunacak. Bunların üzerinde ustalaşmak da epeyce Ehemmiyet arz edecek.
 
 
Oyun içerisinde elbette takım çalışması Kıymetli olacak zira bu üslup oyunlarda düşmanları kıskaca almak, onları gafil Avlamak ve daha Çok planı devreye sokmak galibiyetin anahtarı olacak. Münasebetiyle oyun içerisinde takımım ile birlikte Daimi olarak bağlantı halinde kalmalı, bağlantısı hiçbir Vakit kesmemeli ve bunun ardından ise yapacağımız atakları evvelce düşünmeliyiz. Oyunda Yeniden Hasım oyuncular da birebir karakterleri seçebilir ve bu sayede birebir karakterlerin kapışmasını görebilirsiniz.
Kırmızı ve mavi takımlar
Oyunda her grubun kendine mahsus renkleri bulunacak ve bu renkler dahilinde hangi karakterin hangi ekipten olduğunu görebilecek ve Kırmızı ve mavi olmak üzere iki farklı rengin oyunda olduğunu deneyimleyeceksiniz. Oyunda Kırmızı ve mavi kadro olmak üzere iki farklı ekip bulunacak ve iki farklı kadro da birebir karakteri alabilecek ve tıpkı karakterlerin birbirleriyle çarpışmasını izleyebileceksiniz. Oyun içerisinde kuvvetli olan grup elbette kazanacak ve kendimizi Aka bir arena içerisinde bulabileceğiz. Bu arenayı kendi lehimize kullanmak ve avantajlarından faydalanmak için düzgün tahlil etmek gerekecek ve çevreyi tahlil etmek de bu usul oyunlarda epeyce değerli.
Çekirdekleri ortadan kaldıracağız
 
 
Arena tabanlı ve takım temelli bu üretim içerisinde etrafta bulunan Türlü kristalleri ve çekirdeklere kırmaya ve toplamaya çalışacak, iki grubun da aslında Temel hedefi bu olacak. Oyun içerisinde bu çekirdekleri kırarken sağdan soldan Türlü yaratıklar ortaya çıkacak ve bu yaratıkları da ortadan kaldırmak büsbütün bizim işimiz olacak. Oyunda Daimi olarak tıpkı şeyi yapıyor olacağız.
Bağımsız bir üretimci tarafından bizlere sunulacak bu oyun içerisinde elbette beklentileri düşük tutmak gerekecek. Zira oyunun gerek animasyonları ve gerekse izlediğimiz görüntülerinden edindiğimiz tecrübelere nazaran animasyonları epeyce hantal bir biçimde karşımıza çıkıyor. Hasebiyle oyun bizlere boş vakitlerimizde oynayabileceğimiz eğlencelik bir tecrübesi aktaracak diyebiliriz.
Üçüncü Şahıs bir kamera nazar açısıyla birlikte oynayabileceğimiz bu üretim içerisinde farklı farklı yeteneklere sahip karakterleri seçebilecek, bu karakterler üzerinde ustalaşabilecek ve bu karakterlerin marifetlerini yükseltebilecek ve yeni hünerlerin kilidini açabileceğiz. Oyun içerisinde Tekrar farklı farklı silahları elimize alabilecek ve her bir karakterin kendine mahsus silahları ve kullanabileceği objeleri bulunacak. Oyunda Natürel ki savaştan galip çıkmak hayli Ehemmiyet arz edecek zira savaştan galip çıktığımız esnada Çeşitli ganimetleri elde edebilecek ve bu ganimetlerle birlikte hem takımımızı birbirimize hem de karakterimizi güçlendirmeye çalışacağız.
 
 
Oyunda Tekrar Türlü özelleştirebileceğimiz kısımlar olacak. mesela elimize aldığımız silahların tarzlarını özelleştirilebilecek ve kendimize ilişkin farklı bir yapıya büründürebileceğiz. Münasebetiyle oyun içerisinde Tekrar özelleştirme mekaniği bulunacak ve uğraş esnasında bile silahımızı değiştirebileceğiz. Oyunda Tekrar farklı farklı objeler bulunacak ve bu objelerle birlikte Türlü takaslar yapabilecek ve elimizdeki silahı güçlendirebileceğiz. Oyunda elde ettiğimiz silahları Cenk esnasında değiştirebilecek ve bu değişim esnasında da daha kuvvetli silahları düşmanlara karşı kullanabileceğiz.
Taktiklerin ve planların Kıymetli olduğu Guardians Of Gaia içerisinde grup çalışması bir oldukça önemli. Oyunda Daimi olarak kendi grubumuzla birlikte koordineli bir biçimde ilerleyecek ve Çeşitli planlar dahilinde rakip oyuncuları alt etmeye çalışacağız. Oyun içerisinde karakterler üzerinde ustalaşmak da hayli Ehemmiyet arz edecek. Zira her bir karakterin kendine has yapısı ve kullanabileceğimiz marifetleri bulunacak. Münasebetiyle bunları öğrenmek için de karakteri bir süre oynayacak ve bu Ira üzerinde biraz Vakit geçirebileceğiz. Oyunda en uygun karakteri kendiniz bulabilecek ve kullanabildiğiniz karakteri oyun içerisinde Daimi olarak seçebileceksiniz.
 
 
Farklı farklı arenaların bulunduğu bu üçüncü Şahıs aksiyon oyunu içerisinde 4 Benlik grubumuzla birlikte bu arenalara atılabilecek ve bu arenaların atmosferini ve etrafını keşfedebileceğiz. Oyun içerisinde her bir arenanın kendine ilişkin teması, yapısı ve atmosferi bulunacak. Münasebetiyle bu arenalar içerisinde ilerleyebilecek ve düşmanları ve rakip oyuncuları alt etmeye koyulacağız.
Takım tabanlı aksiyon oyunu Guardians Of Gaia 23 Mayıs tarihinde biz oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Siz de bu biçim üretimlerden hoşlanıyorsanız bu imale bir göz atabilir ve bir Talih verebilirsiniz. Oyunun şu anda Steam sayfası Aleni durumda ve isterseniz Steam sayfası üzerinden İstek listenize ekleyebilirsiniz. Bu sayede oyunun çıktığı gün mail adresinize bir bildirimini alabilir ve bu durumdan haberdar olabilirsiniz.
 
– After Us (23 Mayıs: bulmaca, macera, platform, keşif)
 
 
Piccolo tarafından geliştirilen ve Private Division tarafından yayınlanacak olan bulmaca, macera, platform, keşif oyunu After Us, 23 Mayıs tarihinde geliyor. Bir kız karakteri Denetim edeceğimiz bu imal içerisinde farklı bölgelere hakikat ilerleyebilecek, bu bölgeleri keşfedilebilecek ve bu bölgelerin atmosferini deneyimleyebileceğiz. Oyun içerisinde karşımıza Daimi olarak Çeşitli bulmacalar çıkacak ve bulmacaları çözmek için de Çeşitli atılımlar yapmamız gerekecek.
Keşif odaklı platform oyunu içerisinde kız karakterimizin kendine ilişkin Çeşitli marifetleri bulunacak. Bu maharetleri bulmacaları çözmek için kullanabileceğiniz ve sönük kalmış ve bitmiş bu dünyayı tekrardan canlandırmak için iş vereceğiz. Oyun içerisinde bizlere sunulan bu dünyayı keşfe çıkacak, bu dünyanın atmosferini ve bizlere sunulan görüntülerini görebilecek ve daha fazlasını bu imal içerisinde deneyimleyebileceğiz. Oyun içerisinde soyut bir oluşum bizleri bekliyor olacak yani oyunda Daimi olarak Türlü ruhları kurtarmaya çalışabilecek ve bu ruhları huzura kavuşturmaya başlayacağız.
Oyun içerisinde iki Temel bahis bizler için sunulacak. Bu Temel bahis ortasında fedakarlık ve ümit yer alacak. Bu iki Temel Faktör ortasında oluşturulan bu Bina bizleri duygusal bir seyahate çıkaracak. Oyun içerisinde farklı farklı hayvanların ruhlarına kurtarmaya çalışacak ve bunları huzura kavuşturmak için Çeşitli ataklar yapmaya çalışacağız. Oyunda Yeniden kuşağı tükenmiş hayvanların ruhlarını, öbür huzuru bekleyen ruhları kurtarabilecek ve daha fazlasını bu üretim içerisinde yapabileceğiz.
 
 
Duygusal bir kıssanın anlatıldığı bu üretimin içerisinde Çeşitli platform zorlukları ve bulmaca ögeleri bulunacak. Bulmaca ögeleri öncelikle kolaydan zora yanlışsız bir ilerleyiş gösterecek. Natürel ki bu biçim oyunlarda bulmacaların Fazla Çok güç olmayacağını biliyoruz. Hasebiyle oyun içerisinde bizleri tatmin edecek seviyede bulmaca çeşitleri bulunacak ve bu bulmacaları aşarak farklı bölgelere gerçek adım atabileceğiz. Oyun içerisinde Daimi olarak ilerleyebilecek, yeni bölgeleri keşfedebilecek ve bu yeni bölgelerin bizlere sunduğu hoşluğu oyunda deneyimleyebileceğiz.
Oyun içerisinde Daimi olarak hayvanların çeşitleri ruhlarını huzura kavuşturmak için atılımlar yapmaya çalışacak ve bu Aka macerada yapabileceğimiz Fazla Çok şey olacak. oyunda Örneğin bir kartalın, bir geyiğin yahut bir balinanın ruhunu huzura erdirmeye çalışacak ve bu huzura erdirme probleminde ise kendimizden ödünler vereceğiz. Aka fedakarlıklar içerisine girebildiğimiz bu üretimde Daimi olarak hayvanların ruhlarına kurtarmaya çalışacağız. Temel maksadımız ise bu olacak.
Hüzünlenebileceğimiz ve duygulanabileceğimiz bu üretimin içerisinde bir kız karakteri Denetim edecek, bu kız karakterle birlikte Çeşitli marifetler elde edebileceğiz. Çeşitli hünerlere sahip olduğumuz bu oyunda bu hünerleri kullanarak bu dünyayı daha da güzelleştirmeye çalışacak ve karanlık bu atmosferi aydınlatmaya koyulacağız. Oyun içerisinde daha Fazla karanlık bir Bina bizlere sunulacak. Bu karanlıklar içerisinde karakterimiz ile birlikte yolumuzu aydınlatmaya koyulacak ve elimizdeki güçleri bu aydınlatma için kullanacağız. Oyunda Yeniden farklı bölgelere ilerleyecek, yeni bölgeleri keşfedecek ve Çeşitli tuzaklardan kaçmaya çalışacağız.
 
 
Oyunun arka planında ise bizleri üzen bir hikaye anlatılacak ve bu öyküyü kısaca toparlamak gerekirsem: Oyun içerisinde bulunan dünyada bütün hayvanların öldüğü ve jenerasyonunu tükendiği belirtiliyor. Bu jenerasyon tükenme sonucunda ise biz de bu kuşağı tükenen hayvanların ruhlarını toplayabiliyor ve onları huzura erdirmeye çalışıyoruz. Ruhlar aleminin dünyasında yer aldığımız macerada bizim misyonumuz ise ruhları kurtarmak, onları huzura erdirmek ve hayvan kuşağını tekrardan geriye getirmeye çalışmak.
Oyun içerisinde daha Fazla bizleri devasa bölgeler bekliyor olacak yani oyunda sahiden de İlgi cazip atmosferler ve dikkat alımlı görseller bizlere aktarılacak. Oyunda bu yerlere ilerlerken kendimizi devasa bir dünya içerisinde Ufak bir kızı Denetim ediyor üzere görebilecek ve bu dünyada kendi yolumuzu bulmaya çalışacağız. Oyunda Yine Türlü tuzaklar karşımıza çıkacak. Bu tuzakları aşmak için de elimizdeki maharetleri kullanabilecek ve kız karakterle birlikte oyunda düz bir koridorda ilerleyebileceğiz. Düz koridorlarda ilerlerken Çeşitli zorlukları aşmaya çalışacak ve daha Çok aksiyonu bu üretim içerisinde yapabileceğiz.
 
 
Oyunda üstte da bahsettiğim üzere farklı bölgelere yanlışsız adım atabilecek, bu bölgeleri keşfedebilecek ve yeni bölgelerin keşfi büsbütün bize ilişkin olacak. Oyunda ilerlerken gerimizde Türlü izler bırakabilecek, bu izlerin etrafı aydınlattığını görebilecek ve Türlü marifetlere sahip olduğumuzu bu üretim içerisine anlayabileceğiz. Oyunda her ortam bizlere farklı bir temayı ve yapıyı sunacak. Oyun içerisinde yok olan ormanlarda harap olmuş kentlere karanlık atmosfere sahip bölgelerden kurak denizlere hakikat adım atabilecek ve bu buraları büsbütün keşfedebileceğiz.
 
 
Oyun içerisinde toparlayacak olursam kıyamet sonrası bir senaryonun aslında bizleri sunulduğunu söyleyebiliriz. Yıkımın içinde olan bu dünyaya farklı bir gözle bakabilecek, elimizden gelen her şeyi yapmaya çalışacak ve bu dünyayı kurtarmaya çalışacağız. Duygusal bir seyahatin bizlere sunulduğu bu üretim içerisinde platform ve bulmaca ögelerini deneyimleyebilecek ve bu iki tıbbın birbirine harmanlandığını görebileceğiz. Bu oyunda farklı bulmacalar karşımıza çıkacak, bunları çözmek için uğraşlar verebilecek ve bizlere sunulan bu atmosferin keyfini çıkarmaya çalışacağız.
Oyun içerisinde kayıp ruhları bulmaya çalışacak, bu ruhları huzura kavuşturmaya başlayacak ve harap olmuş bu dünyayı tekrardan canlı bir yer haline getirmeye çalışacağız. Oyunda gayemiz bu tarafta olacak ve üstte da bahsettiğim üzere bu ruhları tekrardan toparlayarak jenerasyonu tükenmiş olan hayvanlara huzur vermeyi sağlayacağız. Oyun içerisinde farklı farklı hayvanlar bulunacak, bu hayvanları Biricik tek kurtarmak ise büsbütün bizim işimiz olacak. After Us içerisinde rastgele bir aksiyon yahut dövüş sekansı bulunmayacak. Hasebiyle oyunda Daimi olarak sağa sola hakikat ilerleyecek, Türlü platform zorluklarını aşmaya çalışacak ve karşımıza çıkan bulmacaları çözmeye koyulacağız. Hasebiyle oyun içerisinde yalnızca ilerleyecek ve Çeşitli aksiyonlarda bulunabileceğiz.
 
 
Tek oyunculu bir tecrübenin bizlere sunulacağı bu imal içerisinde hoş bir macera bizleri bekliyor olacak. Oyunun gerek görselleri gerekse atmosferi hayli İlgi çekiyor. Bulmaca ve platform tipini seven oyuncular için hoş bir tecrübenin kapısını aralayacak diyebiliriz. Oyun içerisinde karakterimizi uzaktan görebilecek ve bu formda farklı farklı bölgelere gerçek adım atabilecek ve bu bölgeleri keşfedebileceğiz. Oyunda her bölgenin kendine ilişkin yapısı bulunacak, bu yapıyı keşfetmek için Alışılmış ki oyunda Daimi olarak ilerleyebilecek ve oyun içerisinde çizgisel bir Bina bizleri bekliyor olacak. Yani oyunda rastgele bir seçim olmayacak yahut sağa sola sapacağımız kısım bulunmayacak. Hasebiyle oyunda düz giden bir Bina bizleri bekliyor olacak.
Türkçe lisan takviyesine sahip olan bu imal 23 Mayıs tarihinde biz oyun severlerin karşısına çıkacak. Oyunun şu anda Steam sayfası Aleni durumda ve dilerseniz Steam sayfası üzerinden Dilek listenize ekleyebilir ve çıkış yaptığı gün bir bildirim alabilirsiniz. Bu şekil platformlar ve bulmaca oyunlardan hoşlanıyorsanız ve farklı bir duygusal seyahate çıkmak istiyorsanız bu üretime bir göz atabilir ve bir Talih verebilirsiniz.
 
– Glitch Busters: Stuck On You (23 Mayıs: üçüncü şahıs, aksiyon, nişancı)
 
 
Toylogic tarafından geliştirilen ve Skybound Games tarafından yayınlanacak olan üçüncü şahıs, aksiyon, nişancı oyunu Glitch Busters: Stuck On You, 23 Mayıs tarihinde biz oyuncuların karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Renkli bir atmosfere ve karakterlere sahip bu üretim içerisinde istikbal teması işleniyor. Oyun üçüncü Şahıs bir kamera nazar açısı ile birlikte bizlere yenilikçi bir tecrübe sunmayı hedefliyor. Oyun içerisinde Daimi olarak kendimize farklı şeyler yapıyorken bulabiliyor, karşımıza çıkan düşmanları alt etmeye çalışıyor ve Türlü platform ögelerini kullanabiliyoruz.
Glitch Busters: Stuck On You içerisinde çizgi sinema biçimi bir Bina bizleri bekliyor. Oyunda Daimi olarak farklı karakterlerle karşılaşabiliyor, onlarla etkileşime geçebiliyor ve karşımıza çıkan düşmanları da ortadan kaldırmaya çalışıyoruz. Oyunda Fazla farklı platform ögeleri bulunuyor ve Daimi olarak cümbüşün tabanına vurabiliyoruz. Oyun içerisinde hem Biricik oyunculu hem de çevrimiçi eşli oyunculu modlar bulunuyor, bu modlar ortasından istediğinizi seçebiliyor  ve istediğiniz modu deneyimleyebiliyorsunuz.
Oyun içerisinde çevrimiçi eşli oyun modunda dört oyuncuya kadar dayanak sunuluyor. Bu dayanakla birlikte kendimize ilişkin bir ekip kurabiliyor ve bu kadroyla birlikte Türlü zorlukların bulunduğu bir bölgeye atılıyoruz. Bu bölgedeki zorlukları ve düşmanları alt ederek ve zorlukları aşarak yeni bölgelerin kilidini açabiliyor ve grubumuzla birlikte atıldığımız bu renkli macerada Daimi olarak kendimizi farklı şeyler yapıyorken bulabiliyoruz.
Yapay zekanın ve istikbal temasının yer aldığı bu yapın içerisinde karşımıza Türlü platform zorluklara çıkıyor. Bu platform zorluklarını aşmak için de kendi karakterimizin maharetlerini kullanmaya başlıyor hatta kendimizi bir binanın zirvesine dümdüz bir biçimde tırmanırken bulabiliyoruz. Oyunda Fazla farklı ve eğlenceli sekanslar bulunuyor. Bu seanslar ortasında ise Daimi olarak gidip gelebiliyor ve cümbüşün tabanına vurabiliyoruz. Oyun içerisinde oluşturduğumuz grubumuzla birlikte karşımıza çıkan Türlü düşmanları alt edebiliyor, onları alt ederken Etraf ögelerini kullanabiliyor ve grubumuzla birlikte bu oyunda epey eğlenebiliyoruz.
 
 
Yapay zeka sistemlerinin bir virüse kurban gittiği bir dünyada yer aldığımız bu imal içerisinde Daimi olarak bu virüsleri alt etmeye koyuluyor ve Yapay zekanın aslında tekrardan tertibe girmesini sağlamaya çalışıyoruz. Oyun içerisinde biz aslında bir virüs savarız münasebetiyle oyunda karşımıza çıkan virüsleri Daimi olarak alt etmeye çalışacak, bu virüsleri alt ederken Türlü zorlukların üstesinden gelmeye başlayacak ve grubumuzla birlikte adeta bir antivirüs programı olarak Çeşitli işler yapabileceğiz. Oyunda karşımıza çıkan virüsleri kovalayabilecek, onlara köşeye sıkıştırabilecek ve Çeşitli Etraf etmenleriyle birlikte onları tuzağa düşürebileceğiz. Eğlenceli bir yapının bizleri beklediği üretim içerisinde renkli karakterler, renkli atmosferler ve renkli bir dünya bizleri bekliyor olacak.
Üçüncü Şahıs nişancı aksiyon oyunu içerisinde Daimi olarak kendimizi bir şeylere ateş ederken bulabilecek, sağa sola yanlışsız tırmanabilecek ve Türlü platform zorluklarını aşarken kendimizi bulabileceğiz. Ortalığın karman çorman olduğu ve ortalığın büsbütün karıştığı bir yapının bizlere aktarıldığı oyun içerisinde biz de kendi yolumuzu bulmaya çalışacak ve bu esnada da bir yandan nişancı ögelerini deneyebileceğiz. Oyun içerisinde kullanabileceğimiz Türlü silahlar bulunacak ve bu silahları da bu virüslere ve düşmanlara karşı kullanabileceğiz.
 
 
Oyunda Yine denetimi elimize aldığımız karakterle birlikte ilerleyebilecek, Çeşitli maceralara atılabilecek ve birçok silahın kilidini açabileceğiz. Glitch Busters: Stuck On You içerisinde kullanabileceğimiz Türlü silah çeşitleri bulunacak ve yeni silah çeşitlerini de oyunun ilerleyen safhalarında açabileceğiz. Oyunda Yine bir yandan kendi hünerlerimizi kullanırken diğer yandan ise nişancı ögelerini deneyimleyebilecek ve bu esnada menzilli silahlarla birlikte bu virüsleri ve düşmanları alt edebileceğiz. Oyun içerisinde Tekrar kullanabileceğimiz Çeşitli silahlar ortasında renkli mermiler atan tabancalar bulunacak. Bu tabancalarla birlikte etrafı renk cümbüşüyle kaplayabilecek ve daha fazlasını bu üretim içerisinde yapabileceğiz.
Oyunda ilerledikçe yeni silahların kilidini açabilecek ve yeni yeteneklerin kilidini de birebir vakitte bu üretimde açabileceğiz. Hem yeni yeteneklerin hem de yeni silah cinslerinin kilidini açabildiğimiz bu üretim içerisinde Daimi olarak yeni maceralara atılacak ve yeni silahları ve yeni marifetleri bu oyun içerisinde kullanabileceğiz. Tekrar oyunda kendi karakterimizi geliştirebilecek ve yeni özelliklerle birlikte düşmanların üzerine daha kuvvetli bir biçimde çıkabileceğiz. Oyunda dört bölümmüş ekranla birlikte çevrimiçi eşli modunda oynayabilecek,  arkadaşlarınızla birlikte ilerleyebilecek ve farklı bölgelere gerçek adım atabileceğiz. Oyun içerisinde farklı farklı bölgeler bulunacak ve bu bölgelerin her birinin kendine ilişkin teması, yapısı ve zorlukları bulunacak.
Glitch Busters: Stuck On You’da yer Meydan bu bölgelerin her birinde farklı farklı işler bulunacak ve bu işler ortasında ise bir işvereni alt etme, Türlü platform zorluklarını açma ve karşımıza çıkan bulmacaları çözme işleri yer alacak. Bunun üzere daha Çok içerik her yeni bölgede karşımıza çıkacak. Oyun içerisinde atladığımız bu macerada her bölge bizlere farklı bir temayı, zorluğu ve eğlenceyi sunacak. Hasebiyle oyun içerisinde Daimi olarak kendimizi farklı bir içeriği denerken bulabilecek, yeni içerikler ve renkli içerikler de bu üretimde bizleri karşılıyor olacak.
 
 
Yapay zekaların, virüslerin ve renkli bir atmosferin bizlere sunulduğu oyun içerisinde adeta bir renk cümbüşü bizleri bekliyor olacak. Oyun içerisinde Daimi olarak karmaşanın Yargıç olduğu bir yerde kendimizi bulabilecek, bu karmaşıklıktan çıkmak için Daimi olarak karakterimizle birlikte sağa sola yanlışsız ataklar yapabilecek ve elimizdeki renkli top atan silahı ateşleyerek düşmanları ortadan kaldırabileceğiz.
Hem çevrimiçi hem de Biricik oyunculu olarak oynayabileceğimiz bu oyun içerisinde bir kadro kurabilecek, bu kadroyla birlikte Çeşitli zorlukların üstesinden gelmeye çalışacak ve bu esnada da kaosun tabanına vurabileceğiz. Oyunda Daimi olarak üzerimize Türlü düşmanlar gelebilecek, onları def etmek için sağa sola yanlışsız tırmanabilecek ve üstlerden bu düşmanları alt edebileceğiz. Oyun içerisinde atıldığımız bu macerada kendimize ilişkin Türlü yetenekler bulunacak, hem kendi yeteneklerimizi hem de Etraf ögelerini bu imal içerisinde düşmanlara karşı kullanabileceğiz.
Renkli bir atmosferin ve patlamaların çatlamaların yer aldığı oyun içerisinde karakterimizi mıknatıs biçimine dönüşebilecek, bu esnada da onları üzerimize yanlışsız çekebilecek ve bir anda patlayabileceğiz. Düşmanları farklı hallerde yok edebildiğimiz ve onları kaosa sürüklediğimiz esnada Türlü hamlemler yapabilecek, nişancı ve aksiyon ögelerini da bu üretim içerisinde görebileceğiz. Farklı ve eğlenceli bir atmosferin sunulduğu bu oyun içerisinde Daimi olarak kaosun Yargıç olduğu bir bölgede kendimizi bulacak ve bu kaosu nizama oturtmak için Çeşitli atılımlar yapabileceğiz.
Renkli bir atmosfere sahip Glitch Busters: Stuck On You 23 Mayıs tarihinde biz oyun severlerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Çeşitli platform zorluklarını aşabileceğimiz ve düşmanların üstesinden gelmeye çalışabileceğimiz bu üretim bizlere pek eğlenceli bir tecrübe sunmayı hedefliyor. Oyunu şu anda Steam sayfası Aleni durumda ve dilerseniz Steam sayfası üzerinden İstek listenize ekleyebilir ve çıkış yaptığı gün mail adresinize bir bildirim alabilirsiniz. Bu usul eğlenceli üretimlerden hoşlanıyorsanız ve arkadaşlarınızla birlikte bu cümbüşe iç olmak istiyorsanız bu imale bir göz atabilir ve bir Talih verebilirsiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir