Marvel’s Spider-Man 2’nin Eylül ayında çıkış yapacağı bildiriliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 22, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Sony Interactive Entertainment ve geliştirici Insomniac Games tarafından biz oyun severlere sunulacak olan örümcek adam temalı Aleni dünya aksiyon macera oyunu Marvel’s Spider-Man 2’nin Eylül ayında çıkış yapacağı bildiriliyor.
 
Venom’un seslendirme sanatkarı Tony Todd, Twitter üzerinden bir gönderi paylaştı. Bu gönderide Spider-Man 2’nin Ağustos’ta bir tanıtım kampanyasının yapılacağını ve Eylül ayında da çıkış yapacağını açıkladı.
 
Beklenen oyun yakında gelebilir
 
 
 
Bir müddettir geliştirilen ve Fazla beklenen devam oyunu Marvel’s Spider-Man 2’nin Tony Todd tarafından paylaşılan bir Twitter gönderisiyle çıkış ayı aşikâr oldu. Yürürlükte olan zımnilik kontratını açıkça ihlal eden Todd, Spider-Man 2’nin piyasaya sürülmeden Evvel yani Ağustos ayında tanıtımların başlayacağını ardından Eylül ayında ise oyunun yayınlanacağını belirtti. 
 
Todd daha Evvel birkaç üretimin daha bu halde çıkış günlerini duyurmuş ve geçerli saklılık mukavelelerini ihlal etmişti. Artık ise bu durum Spider-Man 2 için geçerli.
 
Her ne olursa olsun resmi bir İzah – doğrulama yapılmadığı için oyunun Eylül ayında gelip gelmeyeceğini bilemiyoruz. Lakin ortada bu türlü bir durumun olduğunu da bilmekte fayda var. Beklentiyi dozunda tutmamız en uygun olacak.
 
Marvel’s Spider-Man 2, PS5 Özel oyunu olarak çıkış yapacak. 
 

https://twitter.com/TonyTodd54/status/1638253315136823297

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir