Marvel’s Avengers için son güncelleme geldi: Neredeyse tüm kozmetikler ücretsiz

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 02, 2023 Yorum Yok

 
Crystal Dynamics (Square Enix’in alt stüdyosu) tarafından oyunculara sunulan muhteşem kahraman temalı çevrimiçi odaklı aksiyon macera oyunu Marvel’s Avengers için nihayet güncelleme yayınlandı. İlerleyen süreçte mağazalardan kaldırılacak olan bu üretim için yayınlanan nihayet yama neredeyse bütün kozmetikleri fiyatsız hale getiriyor.
 
Son güncelleme ile birçok esere fiyatsız olarak erişmek mümkün
 
 
 
Marvel çizgi romanlarından ilham Meydan bütün kostümler yayınlanan nihayet güncelleme ile oyunculara fiyatsız olarak sunuluyor. Kozmetik eserlerin yanı Dizi oyuncular tabirlere ve daha fazlasına internet teması olmadan erişilebiliyor. Kozmetik Eser pazarının kapanmasıyla birlikte var bütün krediler oyun içi kaynaklara ve oyuncular tarafından kullanılabilecek öğelere dönüştürülüyor.
 
Marvel’s Avengers, piyasaya sürüldüğü 2020’den bu yana inişli çıkışlı güçlü bir süreç geçirdi ve hiçbir Vakit tam potansiyeline ulaşamadı. Oyun için resmi dayanak 30 Eylül 2023’te sona erecek lakin oyuncular takviye sona erse bile oyunu çevrimiçi olarak arkadaşlarıyla birlikte oynayabilecek ve öyküyü bitirebilecek. Oyunda karşılaşılan rastgele bir yanılgı yahut Problem bu tarihten sonra düzeltilmeyecek. 
 

 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir