oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Avatar Frontiers of Pandora için çeşitli bilgiler sızdırıldı

Avatar Frontiers of Pandora için çeşitli bilgiler sızdırıldı

admin admin -
32 0

 
Ubisoft tarafından biz oyunculara sunulacak olan Aleni dünya aksiyon macera oyunu Avatar: Frontiers of Pandora ile ilgili Türlü sızıntılar meydana geldi. Bu sızıntı kapsamında oyunun konusu, dövüş mekanikleri, üretim sistemi ve daha fazlası internete yayıldı.
 
Sızıntı içeriği Twitter kullanıcısı ScriptLeaksR6’dan geliyor
 
 
Twitter kullanıcısı ScriptLeaksR6 tarafından ortaya çıkarılan bu bilgiler sayesinde oyunun birçok ayrıntısını öğrenebiliyoruz. ScriptLeaksR6 tarafından paylaşılan Twitter gönderisi şu anda erişilemez durumda ve telif hakkı sebebiyle kaldırılmış durumda lakin bu bilgiler çoktan yayıldı. Sızıntıda oyun hakkında birçok ayrıntı yer aldı ve bu ayrıntılar ise şu formda:
 
Oyunda karakterimizi özelleştirebilecek, gücümüzü ve çevikliğimizi kullanabileceğiz. Bunun yanı Dizi yeni donanımlar üretebilecek ve oyun üslubumuza nazaran marifetlerimizi ve silahlarımızı yükseltebileceğiz. 
 
 
 
Oyun içerisinde yay ve mızrağın yanı sıra saldırı tüfekleri, pompalı tüfekler ve daha Çok ateşli silah yer alacak. Oyunda hava mücadelelerinde avantaj sağlayacak ve uzun aralar kat etmek için kullanılabilecek Aka ve ejderhaya emsal kanatlı bir yırtıcı hayvanı (banshee) yakalayacak ve onunla bağ kurabileceğiz.
 
Öte yandan Pandora’nın daha Evvel hiç görülmemiş bir kıtası olan batı hududunu keşfedecek ve Çeşitli olağanüstüleri ortaya çıkarabileceğiz.
 
Bu özelliklere dayanarak  siz bu oyun hakkında neler düşünüyorsunuz? Oyunun Nisan 2023 ile Mart 2024 tarihleri ortasında çıkış yapması bekleniyor.
 
İlk nazar fragmanı 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir