Mafia 4 çok oyunculu unsurlara sahip olabilir

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 22, 2023 Yorum Yok

 
Mart ayında LinkedIn üzerinden ortaya çıkarılan Amel ilanlarına nazaran Mafia 4 hem İlgi cazibeli kapalılık hem de Fazla oyunculu ögelere – öğelere sahip olabilir. Ön geliştirme etabında bulunan üretimin Hanger 13 tarafından Unreal Engine 5 oyun motoruyla geliştirildiği bildiriliyor.
 
Mafia 4 ile ilgili Türlü bilgiler ortaya çıktı
 
 
 
Ortaya çıkan bilgilere bakacak olursak kapalılık ögelerinin yer alması seri içerisinde bir birinci değil. Nihayetinde oyunda saklılık ögelerini kullanarak düşmanları geriden alt edebiliyor ve birtakım kısımları sessiz sedasız bitirebiliyorduk. Lakin bu yeni bilgiler oyunun daha farklı ve İlgi alımlı kapalılık ögelerine sahip olacağını bildiriyor. Bu ögeler ortasında sürünme ve geriden bıçaklama üzere mekaniklerin yer alacağı belirtiliyor.
 
1920’lerin Sicilya’sında geçeceği bildirilen Mafia 4, varsayımı olarak 2026 yılı içerisinde çıkış yapacak. çok oyunculu öğelere sahip olacağı bildirilen üretim seride birincileri bünyesinde barındıracak üzere. Fakat bu bahiste rastgele bir ayrıntı yok. 
 
Öte yandan her ne kadar bu bilgiler ortaya çıkmış olsa da bunun resmi bir karşılığı bulunmuyor. Hasebiyle bu bilgiler ilerleyen vakitlerde değişkenlik gösterebilir.
 
Peki siz Mafia 4 oyunundan neler bekliyorsunuz? 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir