Diablo 4’te yer alacak Battle Pass üç ayda bir yenilenecek

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 22, 2023 Yorum Yok

 
Aksiyon rol yapma oyunu Diablo 4, 6 Haziran’da piyasaya sürülecek ve birçok içeriği oyunculara sunacak. Oyun piyasaya sürülmeye hazırlanırken diğer yandan oyun hakkında Çeşitli ayrıntılar ortaya çıkıyor. Yeni çıkan ayrıntılar ortasında battle pass’in üç ayda bir yenileneceği ve güncelleneceği yer alıyor.
 
Oyuna üç ayda bir Aka güncelleme gelecek
 
 
 
Diablo 4 içerisinde yer alacak battle pass sistemi içerisinde oyuncular birçok yeni içerik sunulacak ve oyun tecrübesi bu sayede çeşitlenecek. Game Informer’ın haberine nazaran oyunculara her üç ayda bir Kıymetli güncellemeler sunulacak.
 
Öte yandan geldiğimiz noktada bir röportajda Blizzard’ın Yardımcı oyun direktörü Joe Piepiora, her güncellemeyle birlikte ek hikaye içeriklerinin, yeni mekaniklerin ve yeni özelliklerin oyuna iç edeceğini belirtti.
 
Son olarak 20 Nisan’da Blizzard, betadan toplanan Geri bildirimler hakkında Türlü bilgiler vermek hedefiyle bir canlı yayın aktifliğine konut sahipliği yapacak. Aktiflikte uzun vakittir beklenen oyun hakkında bilinenlerin ötesinde Türlü ayrıntılar yer alacak.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir