Macera Oyunu PRINCIPLES, Japonya’da iOS ve Android için Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 24, 2023 Yorum Yok

 
COLOPL, yeni oluşturduğu COLOPL Creators markası altında, Japonya’da App Store üzerinden iOS ve Google Play aracılığıyla Android için macera oyunu PRINCIPLES’i fiyatsız olarak piyasaya sürdü.
 
Shironeko Project serisi ve Quiz RPG: The World of Mystic Wiz üzere Fazla sayıda başarılı oyunun geliştiricisi olan COLOPL, yeni marka “COLOPL Creators”ı piyasaya sürdü. Üstün teknolojili dünya ile paylaşmak için geliştirilen PRINCIPLES ile en nihayet teknolojiye sahip olun.
 
Keşif yaparken, bir maceracı kayalıklardaki bir çatlaktan mağaraya düştü. Burada insanlık izleri ve gizemli, antik kalıntılar buldu. Ve böylelikle karanlığa ayak basar…
 
PRINCIPLES, akıllı telefonlarda yapılabileceklerin sonlarını zorlayan üst seviye grafiklere sahip kısa bir macera oyunudur.  Toz bulutlu loş mağaralar, kayalıklardaki çatlaklardan parlayan ışık, ışıkta parıldayan su yüzeyleri… Bunlar üzere yüksek çözünürlüklü grafikler, tabansız yeraltı dünyamızı yaratır.
 
Tanıtım Videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir