oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Lunapark yönetim oyunu Park Beyond için oynanış fragmanı yayınlandı

Lunapark yönetim oyunu Park Beyond için oynanış fragmanı yayınlandı

admin admin -
17 0

 
Yayıncı Bandai Namco ve geliştirici Limbic Entertainment, lunapark Yönetim oyunu Park Beyond için yeni bir oynanış fragmanı yayınladı. Oynanış fragmanı içerisinde Çeşitli Yönetim araçları, renkli görüntüler ve daha fazlası bizlere aktarılıyor.
 
Eğlenceli bir Yönetim oyunu
 
 
 
Park Beyond’da oyuncular lunaparkların her tarafını özelleştirebiliyor ve bunun yanı Dizi arka planda bizlere aktarılan bir öyküyü ortaya çıkarabiliyor. Ayrıntılı Yönetim ögelerinin ve araçlarının olduğu bu üretim içerisinde park içerisine birçok Bina inşa edebiliyor, yerleştirebiliyor ve bunların nereye kurulacağını büsbütün siz ayarlıyorsunuz.
 
Oyun içerisinde farklı farklı yapılar inşa edebiliyor ve bu inşa edebildiğimiz yapılar ortasında mağazalar, cümbüş araçları ve daha fazlası yer alıyor. Oyunda bulunan mağazaları, işçisi ve fiyatları büsbütün biz yönetebiliyoruz ve bu sanal alana büsbütün biz Yargıç oluyoruz.
 
Park Beyond, 16 Haziran’da PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor. Ayrıyeten oyunun 9 Mayıs’ta PC kapalı beta testinin yapılması planlanıyor.
 
Park Beyond oynanış fragmanı
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir