Agatha Christie – Hercule Poirot: The London Case duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 23, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Microids ve geliştirici Blazing Griffin, bulmaca, macera, keşif Agatha Christie – Hercule Poirot: The First Cases’ın devam oyunu Agatha Christie – Hercule Poirot: The London Case’i duyurdu. Oyun PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One, Switch ve PC (Steam) için çıkış yapacak. Oyunun bu yaz yayınlanması planlanıyor.
 
Devam oyunu bizleri yeni bir maceraya götürüyor
 
 
 
Ünlü detektif Hercule Pairot’ın maceralarına kaldığımız yerden devam edebileceğimiz Hercule Poirot: The London Case oyununda basit bir Amel alıyoruz. İşimiz ise bir standa fotoğraf teslim etmek için Londra’ya gitmek. Ama bu fotoğraf Aka açılış sırasında çalınıyor. İşte olaylar tam da burada patlak veriyor.
 
Devam oyununda biz oyuncular olarak yeni bir gizemin perdesini aralamaya koyulacak ve Pairot’nun kitaplarda Fazla yeterli tanınan yardımcısı Hastings ile Birlikte çalışma bahtına erişebileceğiz. Hercule Pairot karakterinin gençliğini husus Meydan bu oyunda yeni bir bölge, yeni maceralar, çözmemiz gereken sırlar ve daha fazlası bizlere aktarılacak. 
 
Devam oyunu BAFTA ödüllü stüdyo Blazing Griffin’den geliyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir