Lunapark yönetim oyunu Park Beyond 16 Haziran’da geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 11, 2023 Yorum Yok

 
Limbic Entertainment tarafından geliştirilen ve Bandai Namco Europe tarafından yayınlanacak olan lunapark temalı idare, simülasyon oyunu Park Beyond, 16 Haziran tarihinde çıkış yapmaya hazırlanıyor. Kendi lunaparkımızı inşa edebileceğimiz, büyütebileceğimiz ve geliştirebileceğimiz bu imal içerisinde tam ve ayrıntılı Yönetim ögeleri bizlere aktarılıyor. Bu kapsamda her bir yapıya Biricik tek odaklanabiliyor ve o yapının kurulumunu gerçekleştirebiliyoruz. Oyun içerisinde diğer simülasyon ve inşa etme oyunlarında olduğu üzere Fazla ayrıntılı içerikler bizlere aktarılıyor ve her yapının bütün ayrıntılarına Yargıç olabiliyoruz.
 
Kendimize ilişkin geniş bir lunapark bölgesi inşa edebiliyoruz 
 
 
Oyunda kendi lunaparkımızı genişletebiliyor, bu kapsamda farklı cümbüş ögelerini konumlandırabiliyor ve buralara dikebiliyoruz. Lunapark içerisinde inşa edebileceğimiz çeşit çeşit cümbüş odaklı yapılar yer alıyor ve bu yapılara istediğimiz biçimde istikamet verebiliyoruz. Lunaparkta kurabileceğimiz ögeler ortasında Hız trenleri, çarpışan otomobiller, çarklar ve daha fazlası yer alıyor. Bunlarla birlikte lunaparkımızı genişletebiliyor ve daha Çok insanı buraya çekebiliyoruz. Bu sayede daha Çok Nakit kazanma bahtı elde edebiliyoruz.
Oyunda lunapark içerisinde bulunan her bir yapıyı Biricik tek özelleştirebiliyor, bu yapının ayrıntılarına inebiliyor ve tarafını istediğimiz halde ayarlayabiliyoruz. Ayrıntılı simülasyon ögelerinin yer aldığı bu imal içerisinde arka planda bizlere bir hikaye anlatılıyor ve bu hikaye kapsamında Türlü misyonlar de yapabiliyoruz. Bu vazifeleri yerine getirerek daha Çok paranın sahibi olabiliyor, bu paralarla da yeni binalar dikebiliyoruz. Bu sayede daha Çok kişiyi parkımıza çekebiliyor, daha Çok cümbüşün tabanına vurabilecek yapılar inşa edebiliyor ve daha Çok paranın kaynağına erişebiliyoruz.
 
Personelleri de biz ayarlıyoruz 
 
 
 
Simülasyon ögelerinin yer aldığı ve Yönetim içeriklerinin de bulunduğu üretimde üstte bahsettiğim cümbüş araçları dışında mağazalar, satış alanları ve daha fazlasını da kurabiliyoruz. Bunları kurmakla yetinmiyor bunların içerisinde hangi işçinin çalışacağı, hangi eserlerin satılacağı ve daha Çok ayrıntısı ayarlayabiliyoruz. bütün ögelerle birlikte aslında kendimize ilişkin geniş bir lunapark bölgesi inşa edebiliyor ve bu inşa ettiğimiz bölgenin her bir ayrıntısına dokunabiliyoruz.
 
Renkli bir sanat tarzı ile karşımıza çıkacak olan bu imal içerisinde güneşli bir hava ve ferahlatıcı bir atmosfer bizleri bekliyor. Tam bir lunapark ortamında hissedebileceğimiz bu imal içerisinde istediğimiz halde parkı özelleştirilebiliyor, geliştirebiliyor ve yükseltebiliyoruz. Oyun içerisinde birçok cümbüş gereci yer alıyor ve bunlarla birlikte lunaparkımızı büyütebiliyoruz. 
 
Diğer inşa etme oyunlarında yer Meydan sistemler burada da bulunuyor
 
 
Yönetim ve inşa etme ögelerine sahip oyunları severler için bu imal çok İdeal bir tecrübesi sunmayı hedefliyor diyebilirim. Oyun içerisinde lunapark teması işleniyor ve bu temaya ilişkin Çeşitli yapılar yer alıyor. öbür Belde inşa etme ve Yönetim oyunlarıyla birlikte tıpkı özelliklere Derhal derhal sahip lakin burada lunapark teması ve cümbüş teması işleniyor ve bu kapsamda karşımıza Türlü vazifeler ve yapılar çıkıyor. Biz de bu vazifeleri ve yapılara nazaran kendi parkımızı inşa edebiliyor ve bunu halka sunabiliyoruz. Oyunda ne kadar Fazla cümbüş aracı inşa edebilirsek ve dikebilirsek o kadar Fazla kar sağlayabiliyor ve bu kapsamda Çeşitli vazifeleri yerine getirebiliyoruz.
 
Geliştirici grubun belirttiğine nazaran oyun içerisinde kolay ve anlaşılır bir oyun sistemi yer alacak. Biz de bu kapsamda oyuna kısa müddette alışabilecek ve kendi bölgemizi büyütmeye başlayacağız. Siz de biliyorsunuz ki bu stil oyunların Fazla ayrıntılı sistemleri bulunur ve u sistemler dahilinde birçok ayrıntıya Yargıç olmamız tahminen uzun müddetler alabilir. Münasebetiyle geliştirici takımın bunun daha kolay ve anlaşılır bir formda olduğunu ve bu oyuna Özel farklı ve sade bir anlatımın uygulandığı belirtiyor. Tabi bu durumu oyun çıkış yaptığı Vakit görebilecek ve deneyimleyebileceğiz.
 
 
16 Haziran tarihinde biz oyun severlerin karşısına çıkacak olan Park Beyond içerisinde kendimize ilişkin bir cümbüş bölgesi inşa edebiliyor, inşa ettiğimiz bu bölgeyle birlikte her bir ögeye dokunabiliyoruz, Hız trenleri inşa edebiliyor, bu Hız treninin raylarını istediğimiz biçimde ayarlayabiliyor, her bir ayrıntısına istikamet verebiliyor ve bütün dokunuşları biz yapabiliyoruz. Oyun içerisinde yapabildiğimiz bu ayrıntılarla birlikte insanların nasıl eğlenmesi gerektiğini aslında biz belirliyoruz. bütün Yönetim ögelerinin elimizde olduğu bu üretimde her bir ögesi Biricik tek düşünebiliyor ve nasıl kar sağlarız üzere soruların planını ve stratejisini yapabiliyoruz.
 
Oyunun şu anda Steam sayfası Aleni durumda ve dilerseniz Dilek listenize ekleme yapabilirsiniz. Bunun dışında oyun ön siparişleri de Aleni durumda. Oyunu standart sürümü 749 Türk lirası, Delux sürümü ise 1.199 Türk lirasından satışta. Oyun Biricik oyunculu bir yapıyı bizlere aktarmayı hedefliyor ve bu kapsamda Türlü Steam başarımlarını da bünyesinde barındırıyor. Oyun Türkçe lisanını desteklemiyor bunun dışında 14 farklı lisan dayanağına sahip durumda. Bu lisanlar ortasında İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Arapça, Japonca, Korece, Lehçe, Rusça, kolaylaştırılmış ve klasik Çince, Brezilya portekizcesi, Latin Amerika İspanyolcası ve Kastilya İspanyolcası yer alıyor.
 
 
Oyunu ayrıyeten ön sipariş verenler Çeşitli bonuslara sahip olabiliyor ve bu bonuslar ortasında ise Pac-Man temalı bir set, mağaza dekorasyonları, makine görünümleri ve daha fazlası yer alıyor. Oyun içerisinde ayrıyeten bir bilet sistemi yer alıyor ve bu bilet sistemi ile birlikte Çeşitli mükafatların ve içeriklerin kilidini açabiliyoruz. Doğal bunları açmak için de oyunda yer Meydan vazifeleri yerine getirmeye çalışıyor ve bu vazifelerle birlikte puanları elde etmeye başlıyoruz.
 
Park Beyond, 16 Haziran’da PlayStation 5, Xbox Series ve Steam üzerinden PC için çıkış yapmaya hazırlanıyor. 
 
Oynanış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir