oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. İki türü birbirine harmanlayan yapım Silica PC için duyuruldu

İki türü birbirine harmanlayan yapım Silica PC için duyuruldu

admin admin -
27 0

 
Bohemia Interactive, PC için birinci Şahıs nişancı ve gerçek vakitli strateji ögelerini harmanlayan imal Silica’yı duyurdu. Oyun yakın vakitte Steam üzerinden Erken Erişim olarak çıkış yapacak. Erken erişim süreci 9 – 12 ay sürecek birkaç Aka güncelleme bu süreçte oyuna iç edilecek.
 
İki tipi birbirine harmanlayan bir yapım
 
 
 
Silica, birinci Şahıs nişancı (fps) oyun tipini gerçek vakitli strateji ögeleriyle harmanlayarak farklı bir oyun tecrübesini bizlere sunmaya hazırlanıyor. Oyun biz oyunculara iki başka tecrübesi oynama imkanı veriyor ve iki Cin ortasından istediğimizi seçebiliyoruz. İster birinci Şahıs olarak ilerleyebiliyor istersek de rts tecrübesiyle devam edebiliyoruz. 
 
Oyunda ister savaşçıları şahsen bir Denetim ediyor istersek de strateji ögeleriyle birlikte onları uzaktan komuta edebiliyoruz. Kuvvetleri uzaktan Denetim etmeyi tercih edenler oyuncular standart strateji oyunu moduna geçiş yapıyor ve askerleri dilediğini üzere yönlendirebiliyor.
 
Cenk alanına hükmetmeye çalıştığımız oyun içerisinde üniteler üretebiliyor ve bu üniteleri de tehdit ve tehlikeler üzerinde gönderebiliyoruz. Birebir vakitte Türlü yapılar inşa edebiliyor ve bu yapıları uygun noktalara yerleştirebiliyoruz. 
 
Silica duyuru fragmanı
 
 
 
 

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir