Bulmaca platform oyunu Tin Hearts ertelendi

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 08, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Wired Productions ve geliştirici Rogue Sun, bulmaca platform oyunu Tin Hearts’ın ertelendiğini duyurdu. Oyun artık PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam) için 19 Mayıs tarihinde çıkış yapacak. Daha Evvel 20 Nisan tarihinde yayınlanması planlanmıştı.
 
Eğlenceli bir bulmaca platform deneyimi
 
 
Birinci şahıs, platform, macera oyunu Tin Hearts, artık yeni tarihiyle birlikte geliyor. Farklı farklı bulmacaları bünyesinde barındıran oyunda arka planda bizlere bir hikaye anlatılıyor ve bu hikaye kapsamında biz de yolumuzu bulmaya çalışıyoruz. Oyunda zirvelerden süzülebiliyor, platform zorluklarını aşmaya çalışıyor ve Türlü seçimler yapabiliyoruz.
Oyun içerisinde tıpkı vakitte etrafı keşfedebiliyor ve Türlü gizemleri açığa çıkarabiliyoruz. Farklı farklı atılımlar yaparak ve ilerlemeye çalışacağımız oyunda oyuncaklar dünyasına atılıyoruz ve farklı bir biçim bizleri bekliyor. Oyunda İlgi cazibeli bir öykünün bizlere aktarılması planlanıyor. 
 
Oyun için ayrıyeten kısa bir oynanış fragmanı yayınlandı. Burada oyunun yapısını, atmosferini ve daha fazlasını görebilirsiniz. Görüntüyü aşağıdan izleyebilirsiniz. 
 
Tin Hearts oynanış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir