Humanity, 16 Mayıs’ta geliyor: İlk gün PlayStation Plus Oyun Kataloğunda!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 23, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Enhance ve geliştirici tha ltd, HUMANITY’nin 16 Mayıs’ta PlayStation 5, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacağını duyurdu. Oyun tıpkı vakitte PlayStation 5 ve PlayStation 4 konsollarında PlayStation Plus Extra ve Premium üyeleri için PlayStation Plus Oyun Kataloğu’nun bir modülü olarak da sunulacak.
 
Farklı bir usule sahip platform bulmaca oyunu
 
 
 
Bulmaca ve platform oluşturma ögelerini bir ortaya getiren Humanity bizlere farklı bir yapıyı aktarmayı hedefliyor. Oyunun hikaye modunda Aka bir kalabalığa komuta etmekle görevlendiriliyoruz. Shiba Inu olarak oynayabileceğimiz oyunda Daimi olarak yürüyen bu kalabalığı yönlendirmeye çalışıyor ve gerçek yere götürmeye uğraşıyoruz.
 
Kalabalıklara hükmetmeye çalıştığımız ve bu esnada da Farklı görsellerle karşılaştığımız oyunda farklı ve İlgi cazibeli kısımlar de bizleri bekliyor. Oyun içerisinde her kısımda yapmamız gerekenler değişkenlik gösteriyor ve biz de bu kalabalıkla birlikte o vazifesi yapmaya çalışıyoruz. 
 
Humanity çıkış tarihi fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir