Focus Entertainment, simülasyon oyunlarının geliştiricisi Dovetail Games’i satın aldı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 23, 2023 Yorum Yok

 
Focus Entertainment, Dovetail Games’in anne şirketi Railsimulator.com’u açıklanmayan bir fiyat karşılığında satın aldığını duyurdu. Dovetail Games simülasyon oyunlarıyla karşımıza çıkıyor ve yayınladığı oyunlar arasında Train Sim World serisi, Bassmaster Fishing, The Catch: Carp & Coarse Fishing ve daha fazlası yer alıyor.
 
Dovetail Games’in yüzde yüzü satın alındı
 
 
 
Focus Entertainment simülasyon tipinde sınıfının en uygunu olan oyun şirketi Dovetail Games kümesinin (DTG) anne şirketi olan Railsimulator.com’u üst idareyle birlikte bünyesine iç etti. Şirketin yüzde 100’ünü satın aldığını duyuran Focus Entertainment, Birleşik Krallık merkezli stüdyoyla birlikte yeni oyunlara imza atacak.
 
Ödüllü geliştirici ve yayıncı Dovetail Games’in satın alım işlemi Focus Entertainment’ın belirlediği stratejiye Ahenk sağlıyor. Bu kapsamda grup büyüme stratejisini somut adımlarla ilerletiyor ve yeni fırsatların kapısını aralıyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir