oyunhilelerin.com | Oyun Hileleri Merkezi

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Fixlenmiş Hile
  4. »
  5. Horizon: Forbidden West’in devam oyunu geliyor!

Horizon: Forbidden West’in devam oyunu geliyor!

admin admin -
21 0

 
Yayınlanan bir blog gönderisine göre Horizon geliştiricisi Guerilla Games grubu yeni bir devam oyunu üzerinde çalışıyor. Bir müddettir geliştirilen çevrimiçi projeden farklı olarak sunulacak olan üçüncü bir Horizon oyununun varlığı bu gönderiyle birlikte doğrulamış oluyor.
 
Yeni devam oyunu geliyor
 
 
 
Horizon: Forbidden West’in bizlere sunduğu kıssa, Burning Shores DLC’si birlikte daha da genişledi. Lakin cihan bununla da hudutlu kalmadı. Bu vakte kadar seri içerisinde birçok oyun yer aldı. Gerek konsol oyunlarıyla gerek PC sürümüyle gerekse VR oyunlarıyla karşımıza çıkan Horizon cihanı yeni bir oyunla birlikte daha genişlemeyi hedefliyor.
 
Belirtilene nazaran yeni Horizon oyunu tam sürüm bir tecrübesi bizlere sunacak. Bu proje Horizon: Forbidden West’in devamı niteliğinde olacak. Cihan ve hikaye bu üçüncü oyunla birlikte genişleyecek. Gönderiyle nazaran Horizon serisi bir üçleme formunda karşımıza çıkacak.
 
Diğer taraftan geliştirilen çevrimiçi proje ise şu anda geliştirilme etabında yer alıyor. Oyun hakkında Fazla Çok ayrıntı bulunmuyor. Gönderide çevrimiçi proje hakkında şu sözler kullanılıyor:
 
“Aloy’un bir sonraki macerası heyecan verici çevrimiçi projemizle birlikte büyüyecek. Horizon dünyasını Çeşitli projelerle genişleterek Aka bir tecrübesi sizlere aktarmak istiyoruz.”

İlgili Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir