EA, Jedi: Survivor’a erkenden erişen oyunculara çağrıda bulundu: Spoiler vermeyin!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 25, 2023 Yorum Yok

 
Electronic Arts çalışanları, Star Wars Jedi: Survivor’a erken erişimi olan oyunculara resmi bir davette bulundu. Bu Davet kapsamında erken erişime sahip olan oyuncuların hikaye konusunda rastgele bir spoiler vermemeleri gerektiğini belirtti. Bu usul spoiler içeriklerden oyuncuların etkilendikleri açıklandı.
 
Electronic Arts’tan oyunculara çağrı
 
 
 
Devam oyunu Star Wars Jedi: Survivor, 28 Nisan prestijiyle biz oyun severlere sunulacak ve oyun resmi olarak yayınlanmadan Evvel birçok oyuncu oyuna erken erişim sağladı. Fizikî olarak da satışa sunulan oyunu şu anda satın Meydan oyuncular erkenden deneyimleyebiliyor ve oyun ayrıntılarını paylaşabiliyor.
 
Çeşitli oyun ayrıntılarının toplumsal medyada paylaşılmasının akabinde EA resmi olarak bir davette bulunmak için kolları sıvadı ve bu kapsamda bir gönderi paylaştı. Gönderi içerisinde şu tabirler yer alıyor:
 
“Lütfen spoiler vermeyin!  Bu hafta herkes Star Wars: Jedi Survivor’ı oynayabilecek ve biz de bunun için ziyadesiyle heyecanlıyız! Bu süreçte diğer oyunculara karşı nazik olmanızı ve spoiler içeriklerden kaçınmanızı rica ediyoruz.”
 
Star Wars Jedi: Survivor, 28 Nisan’da PS5, Xbox Series X/S ve PC için çıkış yapacak. 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir