Hogwarts Legacy’de artık örümcek korkusuna son! Resmi mod yayınlandı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 08, 2023 Yorum Yok

 
Çok oynanan ve Warner Bros. Games tarafından yayınlanan Harry Potter temalı Aleni dünya aksiyon rol yapma macera oyunu Hogwarts Legacy için yeni bir mod yayınlandı. Resmi olarak oyuna iç olan bu yeni mod / özellik ile örümcek korkusuna artık bir nihayet verebiliyorsunuz.
 
Yeni mod örümceklerin imgesini değiştiriyor
 
 
 
Geliştirici ekip Avalanche Software tarafından yayınlanan mod sayesinde örümcek fobisi olan oyuncular oyundaki örümcekleri farklı hallerde görüyor ve böylelikle dehşetleriyle yüzleşmek zorunda kalmıyor. Dünya çapında birçok oyuncunun bu üslup canlılara karşı fobisi bulunuyor ve bu kapsamda geliştirici takımlar Türlü modlar getirerek bu fobilere sahip oyuncuları da oyuna iç ediyor.
 
Elbette bu biçim yeniliklerin oyuna iç edilmesi grupların oyuncuları ne kadar Fazla önemsediklerini gösteriyor. Dolayısıyla Hogwarts Legacy grubunu de bu durumdan Dolayı takdir etmemiz gerekiyor.
 
Yeni Arachnophobia Modu sayesinde örümcekler artık yalnızca Baş ve patenlerden oluşan bir imgeye sahip oluyor. Oyun içi erişilebilirlik menüsünden etkin edebileceğiniz bu özellik sayesinde örümcek sesleri de azaltılıyor. öteki taraftan hem canlı hem de ceset halinde buluann örümceklerin hali de değişiyor.
 
Hogwarts Legacy şu anda PlayStation 5, Xbox Series, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için mevcut. Temmuz ayında ise ise Switch sürümü geliyor.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir