Hogwarts Legacy rekor kırmaya devam ediyor! 15 milyon satışı aştı!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 06, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Warner Bros. Games ve geliştirici Avalanche Software, Harry Potter temalı Aleni dünya aksiyon rol yapma oyunu Hogwarts Legacy’nin dünya çapında 15 milyondan Çok adet sattığını ve satışlardan 1 milyar dolar kazandığını duyurdu. Bu kapsamda oyun Fazla oynanmaya ve Fazla satmaya devam ediyor.
 
Hogwarts Legacy rekor kırmaya devam ediyor
 
 
 
Geçtiğimiz günlerde Hogwarts Legacy’nin 2023’ün birinci çeyreğinde en Fazla kazandıran oyunu haberini yapmıştık. Artık ise oyunun resmi satış sayıları açıklandı ve bu kapsamda oyunun Aka bir muvaffakiyete imza attığını görebiliyoruz.
 
İlgi çeken seriye dayanan ve geniş bir hayran kitlesine sahip olan Hogwarts Legacy birinci olarak 10 Şubat’ta PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam ve Epic Games Store üzerinden) için piyasaya sürüldü. PlayStation 4 ve Xbox One sürümleri geçtiğimiz yayınlandı. 25 Temmuz ayında ise oyunun Switch sürümü geliyor.
 
Oyunun Şubat ayında çıkış yapmasıyla birlikte bu sürece kadar (yakın zamanda) epeyce Çok İlgi gördüğünü görebiliyoruz. Bu kapsamda geçtiğimiz gün PS4 ve Xbox One’a geldi ve bu da satış sayılarını Olumlu istikamette etkileyecek bir atılım. 
 
Öte yandan Hogwarts Legacy çıkışından sonraki birinci iki hafta 12 milyon adet sattı. Bu da oyunun o vakitten bu yana üç milyon adet daha sattığı manasına geliyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir