Hikaye Odaklı Bulmaca Oyunu The Forest Quartet’in Çıkış Tarihi Açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Bir müddettir geliştirilme kademesinde olan hikaye odaklı bulmaca oyunu The Forest Quartet’in çıkış tarihi muhakkak oldu. Yayıncı Bedtime Digital Games ve geliştirici Mads & Friends takımı tarafından oyunculara sunulacak olan bu imal 8 Aralık’ta PlayStation 5, PlayStation 4 ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
The Forest Quartet ferdî ve aile üretimi bir proje olarak karşımıza çıkacak 
 
 
 
Unutulmaya Çehre tutmuş bir assolistin kıssasını husus alan The Forest Quartet, ferdî ve aile imali bir proje olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda assolistin ruhuyla oynayacak ve Aka bir maceraya atılacağız. Oyunda his yüklü anlar, bulmaca öğeleri ve daha fazlası yer alacak. 
 
Aile projesi olarak karşımıza çıkan bu üretimin Özgün Jazz modülleri Mads’ın babası tarafından bestelendi. Oyunda yer Meydan Nina karakteri geliştiricinin kız kardeşi tarafından seslendirildi. Oyun müziklerini ise Danimarka’nın Kopenhag kentinde bulunan The Danish Radio Big Band’dan seçilmiş bir Küme müzisyen çaldı.
 
Çıkış tarihi fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir