Epic Games’in Bu Haftaki Ücretsiz Oyunları Erişime Açıldı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Her hafta fiyatsız oyunları kullanıcılara sunan Epic Games’in bu haftaki oyunları erişime açıldı. Bu hafta oyuncular rol yapma strateji oyunu Fort Triumph’ı ve oyun oluşturma aracı RPG in a Box’u kalıcı bir biçimde Epic Games kütüphanesine ekleyebilir. Oyunları 8 Aralık Perşembe TSİ 18:00’e kadar fiyatsız olarak edinebilirsiniz.
 
Öte yandan bir sonraki hafta fiyatsız dağıtılacak oyunlar da açıklandı. Bu oyunlar arasında Saints Row IV: Re-Elected ve Wildcat Gun Machine yer alıyor.
 
Epic Games bu hafta oyunculara iki oyun veriyor
 
 
Her hafta farklı farklı üretimleri bizlere fiyatsız ve kalıcı bir formda sunan Epic Games geçtiğimiz hafta Uzay temalı aksiyon oyunu STAR WARS: Squadrons’ı vermişti. Artık ise Fort Triumph ve RPG in a Box’ı veriyor.
 
Fort Triumph 
 
Fort Triumph, XCOM’ın Dizi tabanlı savaşları ile HOMM’un dünya keşfini bir ortaya getiren bir strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda kasaba kurabiliyor, Çeşitli öğeler toplayabiliyor, kahramanlarımızı geliştirebiliyor ve daha fazlasını yapabiliyoruz.
 
– Epic Games sayfası
 
RPG in a Box 
 
Hikaye ve fikirleri hayata geçirebileceğimiz RPG in a Box, eğlenceli ve Yalın bir biçimde oyun oluşturma sistemini bünyesinde barındırıyor. Bu Müstakil araç ile Öbür interaktif tecrübeler oluşturabiliyor ve kendi fikirlerimizi hayata geçirebiliyoruz.
 
Epic Games sayfası

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir