Have a Nice Death’in Tam Sürüm Çıkış Tarihi Açıklandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 10, 2022 Yorum Yok

 
Daha Evvel erken erişim sürüm olarak yayınlanan Biricik oyunculu aksiyon roguelike oyunu Have a Birçok Death, önümüzdeki sene tam sürüme kavuşuyor. Yayıncı Gearbox Publishing ve geliştirici Magic Design Studios tarafından oyunculara sunulan bu imal 8 Mart’ta Steam üzerinden PC için Erken Erişim olarak piyasaya sürülen oyun, 22 Mart 2023’te Switch ve PC için tam süürm olarak çıkış yapacak.
 
Karanlık temalı aksiyon roguelike deneyimi
 
 
 
Have a Birçok Death, çoka kaçan ve ruhların istikrarının alt üst olduğun bir 2D aksiyon roguelike oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda bozulan tertibi tekrar sağlamak için tırpanı almamız ve çalışanlarınıza kimin işveren olduğunu göstermemiz gerekiyor.  
 
Oyun bizlere karanlık, İlgi cazibeli ve prosedürel (rastgele) olarak oluşturulmuş kısımlar sunuyor. Prosedürel bir Bina olduğundan Dolayı her yeni başlangıç bizlere farklı tecrübe sunuyor. Oyunda farklı farklı karakterler de yer alıyor ve Vakit içerisinde bu karakterlerle de tanışıyoruz. 
 
Tam sürüm çıkış tarihi fragman videosu
 
Oyunun fragman görüntüsünde Denetim edeceğiz anne karakter, oyunun bir Ara sahnesi, animasyonlar, karakterin Darbe dinamikleri, aksiyon sistemi, platform öğeleri, efektler, boss – işveren savaşları ve daha fazlası yer alıyor. 
 
Oyunun erken erişim sürümü şu anda Steam üzerinden 50,00 TL’ye satılıyor.
 
– Steam sayfası
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir