Açık Dünya Macera Oyunu Aka, 15 Aralık’ta Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 10, 2022 Yorum Yok

 
Daha Evvel 2022’nin nihayet çeyreğinde çıkış yapacağı açıklanan Aleni dünya macera simülasyon oyunu Aka’in tam çıkış tarihi aşikâr oldu. Yayıncı Neowiz ve geliştirici Cosmo Gatto tarafından biz oyun severlere sunulacak olan bu imal Switch ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak.
 
Oyunu evvelden denemek isteyenler için Steam üzerinde bir demosu bulunduğunu belirtelim. Dilerseniz satın almadan Evvel bu demoyu deneyerek oyunun atmosferine, dinamiklerine, Aleni dünyasına ve daha fazlasına göz atabilirsiniz.
 
Sevimli bir tilkiyle maceraya atılın 
 
 
 
Sevimli ve renkli grafiklere sahip olan Aka, bizlere rahatlatıcı bir tecrübe sunmaya hazırlanıyor. Bir yandan Aleni dünyayı dolaşırken ve gezerken, öteki yandan da maceralara atılıyoruz. Oyun içerisinde farklı farklı ortamlar ve bölgeler yer alıyor. Her bölgenin kendine ilişkin teması ve atmosferi bulunuyor. 
 
Oyunda gezebileceğimiz ve adım atabileceğimiz irili ufaklı adalar yer alıyor. Bu adalarda Deva canavarlardan yavru ejderhalara kadar birçok canlı bulunuyor. Lakin oyun bizlere bunları sunmakla kalmıyor diğer yandan çiftçilik simülasyon öğelerini de bizlere aktarıyor.
 
Aka oyununda bütün bu macera dolu ömrün yanı Dizi bahçeniz ile uğraşabiliyor, Çeşitli mahsuller yetiştirebiliyor, yeni yapılar inşa edebiliyor, konaklamak ve dinlenmek için yataklar yapabiliyorsunuz. Yine canlı bir ada imajı içerisinde farklı karakterler ile tanışabiliyor ve vazifeler alabiliyoruz.
 
– Steam sayfası 
 
Aka çıkış tarihi fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir