Gungrave G.O.R.E için Genel Bakış Fragmanı Yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 14, 2022 Yorum Yok

 
Aksiyon macera oyunu Gungrave G.O.R.E için yeni bir genel nazar fragmanı yayınlandı. Yayıncı Prime Matter ve geliştirici Studio Iggymob tarafından oyunculara sunulacak olan bu üretim 22 Kasım’da oyun severlerle buluşuyor. 
 
Hızlı bir aksiyon nişancı oyunu 
 
 
 
Gungrave G.O.R.E, Güney Kore Stüdyosu IGGYMOB tarafından geliştirilen üçüncü Şahıs aksiyon nişancı oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Oyuncular bu üretimde süratli aksiyonlara giriş yapabiliyor ve ortalığın kaosa sürüklenmesine tanıklık ediyor. 
 
Gungrave G.O.R.E oyunundaki yerler gerçek pozisyonlara bağlı kalınarak tasarlanıyor. Güney şark Asya yerlerini yansıtan bu üretimde gerçekte inşa edilen yapıları görebilir ve farklı nazar açılarını gözlemleyebilirsiniz.
 
Oyunun ön siparişleri şu anda Aleni durumda. Steam üzerinden 499,00 TL’den ön sipariş verebilirsiniz. Gungrave G.O.R.E, 22 Kasım’da PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için çıkış yapacak. 
 
Gungrave G.O.R.E genel nazar fragmanı
 
Gungrave G.O.R.E için yayınlanan genel nazar fragmanında oyun içi Ara sahnelerin bir kesiti, oyun içi karakterler ve düşmanlar, düşmanların Darbe animasyonları, karakterimizin hünerleri ve Darbe animasyonları, ortamlar ve daha fazlası bizlere sunuluyor. 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir