Control 2 Yeni Nesil Konsollar ve PC için Duyuruldu

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Kas 12, 2022 Yorum Yok

 
Remedy Entertainment tarafından geliştirilen aksiyon macera oyunu Control’ün devam oyunu duyuruldu. Ağustos 2019’da yayınlanan ve Control oyununun devamı olan Control 2, PlayStation 5, Xbox Series ve PC için geliştiriliyor. Remedy Entertainment ek olarak oyunu yayınlamak için 505 Games ile bir mutabakat imzaladığını duyurdu.
 
Control’ün devam oyunu şimdi konsept aşamasında
 
 
 
Daha Evvel “Kod İsmi Heron” olarak bilinen Control 2, Remedy’nin tescilli Northlight oyunu motoru ile geliştiriliyor. Şu anda konsept etabında olan yeni devam oyununun PC sürümünü Remedy Entertainment yayınlayacak. Mutabakat imzaladığı duyurduğu 505 Games takımı ise oyunun PlayStation 5 ve Xbox Series konsol sürümlerini yayınlayacak. 
 
505 Games ortak CEO’su Rami ve Raffi Galante devam oyunu hakkında şunları söyledi: “Remedy ile işbirliğimizi derinleştirmek ve Control’ün muvaffakiyet kıssasını Bir arada sürdürmekten heyecan duyuyoruz. 2019’daki çıkıştan bu yana Control üç milyonun üzerinde adet sattı. 505 Games’in bugüne kadar yaptığı en Aka yatırım olan Control, kalbimizde Özel bir yere sahip. Control’ü bu kadar uzun ömürlü ve sevilen bir oyun haline getiren bütün oyuncu topluluğuna minnettarız ve Control 2’yi sizlere sunmak için daha da heyecanlıyız.” 
 
Daha Çok ayrıntının ilerleyen süreçte yayınlanması bekleniyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir