GSC GameWorld ekibi, 23 Mart’ta Stalker 2 için bir etkinlik düzenleyecek

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 08, 2023 Yorum Yok

 
Uzun müddettir geliştirilen, Türlü nedenlerden Dolayı ertelenen (Rusya – Ukrayna savaşı) ve GSC GameWorld tarafından oyunculara sunulacak olan Aleni dünya hayatta kalma nişancı oyunu S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl için yeni bir Faaliyet düzenlenecek. 
 
23 Mart’ta yapılacak olan bu aktiflikte STALKER 2’ye Özel bir nazar atılacak. Bunun yanı Dizi GCS GameWorld ve NVIDIA, Yapay zeka özellikli bir teknoloji olan NVIDIA Omniverse Audio2Face hakkında Çeşitli bilgiler verecek.
 
Stalker 2 için yeni aktiflikte bizleri neler bekliyor?
 
 
 
Uzun müddettir bir haber alamadığımız Stalker 2 için yapılacak olan yeni aktiflikte herkes üzere biz de oyundan yeni imgeler ve bilgiler bekliyoruz. Sunumun içerisinde NVDIA iştirakinde bir Yapay zeka uygulaması üzerinde çalışmalar bizlere aktarılacak.
 
Unreal Engine 5 oyun motoruyla geliştirilen Stalker 2 bizlere Aleni bir dünyayı ve kıyamet sonrası bir tecrübesi sunacak. Bu Yıl içerisinde çıkması planlanan oyunun tam çıkış tarihi şimdi açıklanmadı. 
 
STALKER 2: Heart of Chornobyl, Xbox Series ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için çıkış yapacak. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir