AMD, RX 7000 ve RX 6000 serisi ekran kartı alanlara The Last of Us Part I veriyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Mar 08, 2023 Yorum Yok

 
AMD yaptığı İzah ile 28 Mart’ta birinci sefer PC platformuna istikbal olan The Last of Us Part I için bundle paketini duyurdu. 15 Nisan 2023’e kadar makul Radeon RX 7000 yahut Radeon RX 6000 Serisi grafik kartlarının yanı sıra, Yeniden belirlenen bu grafik kartların yer aldığı bilgisayarları satın Meydan oyun severlere 60$ pahasındaki The Last of Us Part I oyunu Armağan edilecek.
 
The Last of Us Part I, AMD FidelityFX Muhteşem Resolution (FSR) 2.2 takviyesine de sahip. Böylelikle oyununun her detayını deneyimlemek isteyen oyuncular AMD’nin en yeni grafik kartlarını alarak bu kusursuz maceraya Fazla daha uygun bir performans ile dalabilir.  
 
7000 serisinin yanı Dizi oyuncular ayrıyeten Radeon RX 6500 XT, Radeon RX 6650 XT, Radeon RX 6700 XT ve diğer modeller iç olmak üzere, rakiplerine kıyasla kesim önderi performans sunan ve şahane fiyatlarla bulunabilen belli Radeon RX 6000 Serisi grafik kartlarını satın alarak bu oyun kampanyasından yararlanabilirler. Kampanyaya iç olan grafik kartları şu biçimde;
 
 
 
Oyun severler kampanya hakkında daha Çok bilgiye buradan ulaşabilir, kampanya şartlarına da göz atabilecekleri bu sayfadan ise oyun kodlarını kullanabilirler.   
 
basın bülteni 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir