Ghostwire: Tokyo yeni güncellemeyle beraber Xbox Series için çıkış yaptı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 12, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Bethesda Softworks ve geliştirici Tango Gameworks, Ghostwire: Tokyo’nun Xbox Series sürümünün “Spider’s Thread” güncellemesiyle var olduğunu duyurdu. Yeni içerik güncellemesi ayrıca PlayStation 5 ve PC sürümleri için de yayınlandı. 
 
Açık dünya nişancı aksiyon deneyimi
 
 
 
Doğa üstü güçlerin yer aldığı bir dünyaya atıldığımız Ghostwire: Tokyo içerisinde birinci Şahıs kamera nazar açısıyla birlikte kaygı dolu bir maceraya atılıyoruz. Oyunda karşımıza Çeşitli çeşitlerde tehlikeler çıkıyor ve bu tehlikeleri var marifetlerimiz ve büyülerle birlikte alt etmeye çalışıyoruz.
 
Oyun içerisinde bizlere sunulan Aleni dünyayı keşfedebiliyor, çatılardan çatılara geçiş yapabiliyor ve yeni bölgelere ilerleyebiliyoruz. Tokyo kentinin yok olan tarafının bizlere aktarıldığı bu üretim içerisinde Türlü gizemleri ortaya çıkarmaya çalışıyor ve kentin neden bu türlü bitik bir hale geldiğini bulmayı hedefliyoruz.
 
Ghostwire: Tokyo birinci olarak 25 Mart 2022’de PlayStation 5 ve Steam ve Epic Games Store üzerinden PC için piyasaya sürüldü. Ayrıyeten bu üretim, PlayStation Plus Oyun Kataloğu’nun bir modülü olarak Ekstra ve Premium aboneler için de sunuluyor. 
 
Ghostwire: Tokyo Spider’s Thread çıkış fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir