Aliens: Fireteam Elite’in bulut sürümü 26 Nisan’da Switch’e geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 12, 2023 Yorum Yok

 
Cold Iron Studios grubu tarafından oyunculara sunulan kaygı odaklı nişancı aksiyon oyunu Aliens: Fireteam Elite’in bulut sürümü 26 Nisan’da Switch konsoluna geliyor. Oyunun ön siparişleri ve bir demosu şu anda mevcut.
 
Oyunun Standart sürüm fiyatı 29,99 dolar, Ultimate Sürüm fiyatı ise 59,99 dolar. Ultimate Sürüm, Temel oyunu, genişleme paketi “Pathogen”, Endeavor Pass ve “Endeavour Veteran” içeriklerini bünyesinde barındırıyor.
 
Switch sürümü çapraz oyun dayanağına sahip olacak
 
 
 
Aliens: Fireteam Elite’in bulut Switch sürümü daha Evvel piyasaya sürülen PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve PC (Steam) sürümleriyle çapraz oyun takviyesine sahip olacak. Oyunda yedi eşsiz Sınıf bulunacak ve her bir sınıfın kendine has hünerleri yer alacak.
 
Oyun içerisinde her bir Sınıf üzerinde ehil olmaya ve Tertip atlamaya çalışacaksınız. Endişe temalı üretim içerisinde hayatta kalmak için Magnum ve SMG’lerden roketatarlara kadar birçok silahı elinize alabilecek ve tehlikeleri alt edebileceksiniz.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir