Forspoken’ın yeni DLC’si için tanıtım fragmanı yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 02, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Square Enix ve geliştirici Luminous Productions, Aleni dünya platform / büyü temelli aksiyon macera oyunu Forspoken’ın 26 Mayıs’ta çıkacak olan “In Tanta We Trust” isimli DLC’si için oynanış tanıtım fragmanını yayınladı. Yeni ek paket oyunun öyküsünün daha da genişletiyor.
 
Ek paket bu ay sonu geliyor
 
 
 
In Tanta We Trust isimli yeni ek paket Frey’in seyahatini daha da büyütüyor. Athia’ya barışı getirdikten sonra Frey, ülkeyi Break’in tesirlerinden kalıcı olarak kurtarmanın bir yolunu aramaya devam ediyor. Bu Gaye uğruna atıldığımız macerada Frey’i geçmişe götüren gizemli bir ses ortaya çıkıyor ve bu sesi takip etmek durumunda kalıyoruz.
 
Sesi işiten Frey kendini kaos ve yıkımla çevrili bir halde buluyor. Yaralı bir halde ve kana bulanmış giysiler içinde ilerlemeye çalışan anne karakterimiz yazgısını tekrardan çizmek için yola koyuluyor. Bahtını takip ederken acımasız bir gerçeği de keşfetmeye başlıyor.
 
Forspoken şu anda üzerinden PlayStation 5 ve Steam, Epic Games Store ve Microsoft Store  PC için mevcut. 
 
Forspoken – In Tanta We Trust tanıtım fragmanı
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir