Bethesda’nın yeni oyunu Redfall çıkış yaptı! Steam incelemeleri olumsuz!

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber May 02, 2023 Yorum Yok

 
Geliştiriciliğini Arkane Austin’in ve yayıncılığını Bethesda Softworks’ün üstlendiği Aleni dünya eşli nişancı aksiyon oyunu Redfall bugün prestijiyle çıkış yaptı ve birinci kullanıcı incelemeleri hayli Olumsuz istikamette. Bilhassa Steam’de birçok oyuncunun beğenmediği ve yetersiz bulduğu imal “çoğunlukla olumsuz” etiketine sahip.
 
Redfall oyuncular tarafından beğenilmemiş üzere görünüyor
 
 
 
2 Mayıs itibarıyla Xbox Series ve PC için çıkış yapan Redfall tenkit yağmuruna tutulmaya devam ediyor. Birçok oyuncu oyunun Kötü grafiklere sahip olduğunu, eşli bir Bina olmasından kaynaklı uygun bir tecrübe sunmadığını ve performans problemlerinin bulunduğunu belirtiyor. Bu kapsamda oyuncular beklentinin Fazla altında bir oyunun karşısına çıktığını söylüyor.
 
Geldiğimiz noktada birçok Aka üretim performans sıkıntılarıyla birlikte çıkıyor ve oyunculara beklediği tecrübesi sunamıyor. Bu Aka üretimler daha sonraki süreçte yeni güncellemelerle birlikte düzeltilmeye çalışılıyor. Uzun müddettir beklenen imaller birinci etapta beklediği performansı sunamıyorsa Aka Hayal kırıklığı yaratmaya yetiyor. 
 
Oyunun Steam ve Epic Games fiyatı 699,00 TL, Microsoft Store (Xbox Series X|S) fiyatı ise 1150 TL.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir