Far Cry 6 için Yeni DLC Duyuruldu: Lost Between Worlds

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 09, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Ubisoft ve geliştirici Ubisoft Montreal, Ekim 2021’de çıkış yapan Aleni dünya nişancı aksiyon macera oyunu Far Cry 6 için indirilebilir içerik (DLC) “Lost Between Worlds”ü duyurdu. Yeni ek paket 6 Aralık’ta 19,99 Dolar karşılığında piyasaya sürülecek.
  
Ek paket yeni içerikleri oyunculara sunacak
 
 
 
Lost Between Worlds isimli ek paket Dani Rojas kıssasını genişletiyor. Yeni DLC ölümcül kristal düşmanları, çoklu yolları, orijinal içerikleri ve Türlü oynanış çabalarını içeriyor. Bu paket daha Fazla Saha okumalara odaklanıyor.
 
Bu paket dışında Far Cry 6 için fiyatsız bir güncelleme de geliyor. Bu fiyatsız güncelleme içerisinde “New Game+” modu ve “Completionist Aid” özelliği yer alıyor. Öte yandan Far Cry 6’yı satın almamış kullanıcılar için fiyatsız Deneyim sürümü de bütün platformlarda yayınlandı. 
 
Far Cry 6 şu anda PlayStation 5, Xbox Series X, PlayStation 4, Xbox One ve Epic Games Store ve Ubisoft Store üzerinden PC için mevcut. 
 
Duyuru fragmanı
 
 
 
New Game+ ve fiyatsız güncelleme duyurusu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir