Fairy Fencer F: Refrain Chord, 2023 Yılında Konsollar ve PC için Batıya Geliyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı Idea Factory International, batıda 2023 baharında strateji RPG Fairy Fencer F: Refrain Chord’u PlayStation 5, PlayStation 4, Switch ve PC (Steam) için yayınlayacağını duyurdu.
 
Oyun, fizikî olarak standart ve sonlu sürümlerde satışa sunulacak. İstek listesi artık IFI’nin Çevrimiçi Mağazası (standart, sınırlı) aracılığıyla mevcuttur. IFI’nin Avrupa Çevrimiçi Mağaza sayfaları daha sonraki bir tarihte açılacaktır.
 
Fairy Fencer F: Refrain Chord birinci olarak 15 Eylül’de Japonya’da PlayStation 5, PlayStation 4 ve Switch için piyasaya sürüldü.
 
Fairy Fencer F: Refrain Chord, direkt Fairy Fencer F: Advent Dark Force kıssasıyla irtibatlı taktiksel bir RPG’dir.
 
Fang ve başkaları, müziğiyle diğer insanların beyinlerini yıkama yeteneğine sahip Glace isminde gizemli bir bayanla karşılaşır. Fleur isimli Öbür bir bayan da müzik söyleme gücüne sahip olan partilerine katılır. İkisi Muses olarak bilinir ve müzik söylemenin gücüyle öbür insanların yeteneklerini artırabilir yahut değiştirebilir. ?

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir