Boks Oyunu Undisputed, Konsollar ve PC için Çıkıyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Oca 10, 2023 Yorum Yok

 
Yayıncı PLAION ve gelitirici Steel City Interactive, boks oyunu Undisputed’ı yayınlayacağını duyurdu. Oyun, PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One ve Steam üzerinden PC için piyasaya sürülmesi planlanıyor.
 
Eşi görülmemiş bir dövüşçü takımına sahip olan Undisputed, birinci günden itibaren Tyson Fury, Oleksandr Usyk, Deontay Wilder ve Katie Taylor da iç olmak üzere 50’den Çok dövüşçüye sahip olacak. Ayrıyeten, Dünya Boks Kurulu, İngiliz Boks Denetim Konseyi, Empire ve Fazla daha fazlası iç olmak üzere, bokstaki bütün ağır siklet markalarıyla ortak olacak.
 
Steel City Interactive CEO’su Ash Habib bir basın açıklamasında, “Oyuncular ve boks hayranları olarak, Undisputed ile sevdiğimiz spora hürmet duruşunda bulunuyoruz. Oyunculara boksu Geri getirme tutkumuzu paylaşan PLAION ile ortak olmaktan Fazla mutluyuz. Uzmanlıkları ve dayanakları, Undisputed’ı boks oyunlarının hükümdarı yapmaya odaklanmamızı sağlayacak” dedi.

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir