Escape From Tarkov hilecilere geçit vermek istemiyor

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Şub 27, 2023 Yorum Yok

 
Battlestate Games tarafından geliştirilen hayatta kalma nişancı aksiyon oyunu Escape From Tarkov, hilecilere geçit vermek istemiyor. Devre devir hilecilerin arttığı her çevrimiçi oyunda olduğu gibi Escape From Tarkov da uzun vakittir hileciler ile başı sıkıntıda. FPS çeşidine yeni bir dokunuş getirdiği için çıkışından bu yana aşikâr bir oyuncu kitlesine sahip olan bu üretim, 2017 yılında çıkış yaptı.
 
Escape From Tarkov’da hilelerin önüne geçilebilecek mi?
 
 
 
Battlestate Games takımı içerisinde yer alan COO, hile konusu ile ayrıntılı bilgi vermek için Reddit platformunu kullandı. Reddit’te şu tabirler kullanıldı: “bBr hile ortaya çıktığı Vakit oyuncular bizim umursamadığımızı düşünüyor. Lakin durum bu türlü değil. Hileciler genellikle genellikle dalgalar halinde geliyor. Bunları önlemek için her Vakit tetikte oluyoruz ve Çeşitli atılımlar yapıyoruz. Bu kapsamda Battleye isimli hile programımızı güncellemeye ve geliştirmeye devam ediyoruz.”
 
Ekibin COO’su bunlara ek olarak Battleye isimli hile programını geçtiğimiz hafta dört Defa güncellediklerini ve hileler konusunda etkin olarak baş etmeye çalıştıklarını belirtti. Bu açıklamalar oyuncular tarafından pek beğenilen karşılanmadı. Oyuncular oyun içerisinde binlerce hilecinin olduğunu ve bu durumun biraz göz gerisi edildiğini belirtiyor. 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir