Elden Ring için fan yapımı DLC niteliğinde yeni bir mod yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 30, 2023 Yorum Yok

 
Convergence Team tarafından aksiyon rol yapma oyunu Elden Ring için yeni bir mod yayınlandı. The Convergence olarak isimlendirilen bu yeni mod oyuna onlarca yeni silahı ve yüzlerce yeni büyüyü iç ediyor. Böylelikle oyuncular daha geniş kapsamlı bir oyun tecrübesi elde edebiliyor.
 
Yeni mod DLC niteliğinde
 
 
 
Yayınlanan yeni mod The Convergence yalnızca yeni büyüleri ve silahları oyuna iç etmekle kalmıyor birebir vakitte alanları ve haritaları kapsamlı bir biçimde yeniliyor. Bunun yanı Dizi oyunun görsel kalitesini daha da geliştiriyor ve güzelleştiriyor. Mod ayrıyeten yeni düşmanları ve işverenleri da oyunculara sunuyor. Özcesi bu mod resmi olmayan bir DLC niteliğinde karşımıza çıkıyor diyebiliriz.
 
The Convergence isimli bu yeni modu oyunu bitirdikten sonra kurup denemeniz tavsiye ediliyor. Zira bu mod oyundaki birtakım şeyleri değiştirdiği için birinci seferdeki oyun tecrübenizde birçok içeriği kaçırabilirsiniz.
 
2.8 GB’lık bir boyuta sahip olan The Convergence moduna aşağıdaki linkten ulaşabilir ve indirebilirsiniz. 
 
– The Convergence 
 
Elden Ring – The Convergence Modu tanıtım fragmanı 
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir