Dead Island 2 için gerçek hayattaki konum karşılaştırma videosu yayınlandı

Fixlenmiş Hile, Genel, Güncel Hile, Hile, İnceleme/Özel İnceleme, Ön İncelemeler, Tam Çözüm/Rehber Nis 30, 2023 Yorum Yok

 
YouTube’da içerik üreticisi “ElAnalistaDeBits”, Dead Island 2’nin ortamlarını gerçek hayattaki pozisyonlarla karşılaştıran bir görüntü yayınlandı. Bu görüntü bizlere Dead Island 2’de yer Meydan ortamların – yerlerin gerçek dünyadaki ortamlara ne kadar benzediğine dair Fikir veriyor.
 
Yeni görüntü oyundaki ortamlarla gerçek dünyadakileri karşılaştırıyor
 
 
 
Zombilerin istila ettiği Aleni bir dünyayı bizlere sunan Dead Island 2’de birçok bölgeyi keşfedebiliyor ve yeni ortamlara giriş yapabiliyoruz. Oyunda yer Meydan ortamların birden fazla gerçek hayattaki yerlerden alıntı olarak karşımıza çıkıyor. Yeni yayınlanan karşılaştırma görüntüsü sayesinde de bu yerlerin ne kadar benzerlik gösterdiğini anlayabiliyoruz.
 
Deep Silver tarafından biz oyunculara sunulan Dead Island 2, Fazla oynanmaya ve satmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde oyunun birinci üç gününde bir milyondan Çok satış yaptığı açıklandı. Unreal Engine 4 oyun motoruyla geliştirilen imal Epic Games mağazasında 429 TL’den, PlayStation ve Xbox mağazasında ise 699,00 TL’den satışta.
 
İşte karşılaştırma videosu
 
 

Yorum Yok

Yorum Yap

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir